www.sudzibas.lv Smart Energy Solot ka samaksās, kā tikai būs pabeigti darbi, avanss tiek novilkts līdz pēdējam brīdim

Smart Energy - Solot ka samaksās, kā tikai būs pabeigti darbi, avanss tiek novilkts līdz pēdējam brīdim

Līgums tika noslēgts oktobrī un bija jāpabeidz 26. Oktobrī darbi, kā rezultātā kompānijas smart energy neizdarīto darbu un instanču dokumentu nesakārtotības dēļ, darbus varējām sākt tikai novembra vidū, tas viss ievilkās līdz janvāra beigām, jo viņi paņem projektus no kuru izpildes nesaprot neko. Tagad kad darbi ir izdarīti, nemaksā naudu un vēl saka ka sūdzēs tiesā. Jautājums tikai par ko? Tās ir vienkārši atrunas. Neiesaisties ar viņiem nekādos darījumos, jo runā par zelta kalniem, bet tam visam apakšā ir tikai meli, jo viņi ir izmantotāji uz citu rēķina.

Ответ от Smart Energy 20.02.2018

Labdien, pamatojoties uz sūdzības iesniedzēja rakstīto, vēlamies izteikt savu viedokli un veikt notikumu apstākļu izklāstu. Ar sūdzības iesniedzēju SIA "Stendenberga" (www.krinner.lv) tika noslēgts līgums 2017. gada 6. oktobrī ar izpildes termiņu 2017. gada 27. oktobris. Saskaņā ar līguma nosacījumiem pirms darbu uzsākšanas tika samaksāts avanss par materiāliem, kas sastādīja aptuveni 85% no līguma summas. Gala maksājums saskaņā ar līguma nosacījumiem bija veicams pēc darbu nodošanas Pasūtītājam un PN akta parakstīšanas.
Būvniecības gaitā tika veiktas projekta izmaiņas no Pusēm neatkarīgu apstākļu dēļ. Projekta izmaiņu dēļ tika pagarināts apakšuzņēmējam (SIA “Stendenberga”) darbu izpildes termiņš, kā arī veikas izmaiņas materiālu pasūtījumā, par ko Smart Energy attiecīgi veica papildu avansa maksājumu par materiāliem 100% apmērā.
Neskatoties uz to, ka darbu izpildes termiņš tika pagarināts, SIA "Stendenberga” darbus noteiktajā pagarinājumā nepaveica, kavējot darbu izpildi vairākus mēnešus.
Izpildes termiņš tika būtiski nokavēts sliktas darba organizācijas un neprofesionālu darbinieku dēļ, uz ko firmas vadībai tika vairākkārt norādīts.
Diemžēl SIA "Stendenberga” nekādā veidā nevēlas risināt līgumsaistību izpildi konstruktīvā ceļā, bet nodarbojas ar šantāžu - firma atsakās piegādāt materiālus, par kuriem SIA Smart Energy ir veicis apmaksu, uzstādot ultimātu SIA Smart Energy - veikt atlikušo līgumsummas samaksu.
Piedāvājam SIA "Stendenberga” risināt strīdu konstruktīvā ceļā (saskaņā ar noslēgtā līguma nosacījumiem).
Firmas vadība uz telefona zvaniem neatbild un nenāk uz sarunām, lai šo situāciju atrisinātu.

SIA “Smart Energy”

G

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы