www.sudzibas.lv Slokas Dzīvnieku Patversme NEDEĻAS LAIKĀ TUR MIR KAĶĒNI

Slokas Patversme - NEDEĻAS LAIKĀ TUR MIR KAĶĒNI

NEPAMETIET DZĪVNIEKUS SLOKAS PATVERSMĒ!NEDEĻAS LAIKĀ TUR MIR KAĶĒNI , KAS TIKA ATSTĀTI VAI NOĶERTI UZ IELAS :(((( VALSTS IESTĀDES / MASS MEDIA NEGRIB NEKO DARĪT! LŪDZU ATSAUKTIES, JA KĀDS TIEŠĀM ADOPTĒJA ŠO MELNO MAZUĻI PAGAJOŠNĒDEĻ ???DIVAS NEDĒĻAS MEĢINĀJU IZGĀBT VIŅU NO PATVERSMES, BET BEZCERĪGI :(((https://www.facebook.com/santa.tyushkinaБыли сегодня в "Slokas patversme"! После 500 звонков хозяину , ругани с работниками , спустя примерно час, нам согласились отдать котят, сказали, что их 5! Работник судорожно искал их по территории, на которую нас так и не впустили, и нашел только 3-х! Остальные умерли якобы от вируса. ( вчера еще было 4 кота). Работник сказал " да и эти долго не протянут!". Мы отказались уезжать без 4-го малыша, так как не поверили. Хозяин вышел только к полиции, с абсолютно невозмутимым видом и ухмылкой. Мы просили показать труп котенка. Он отказался и сказал, что он в специальной морозильной камере. Полицейский прошел с ним во внутрь и хозяин принес нам фото на телефоне. Да, он действительно был мертвый, но просто в коридоре в мешке..3-е малышей, которых мы забрали в плохом состоянии... Кости торчат, глазки больные , дрожат, сил нет даже издать звук. Оставили их у врача, так как они нуждаются в присмотре.Итог такой, за неделю из 6 здоровых котят чудом выжили только 3...!!

A

Комментарии (18)

S smīkņa 29.09.2014

Un kas tieši tevi pārsteidz? Kaķēni ļoti bieži mirst, patversmei ar to visticamāk nekāda sakara nav. Brīnos, ka tik histēriskiem radījumiem kāds vispār kaķēnus atdeva.

A anna123456 30.09.2014

Brīnos, ka tik mierīgs radījums ka tu atsaucās uz šo sūdzību ar tik laipnu un mierīgu komentāru par mirušiem kaķeniem...
Jā. protams, tev taisa: tos vajadzēja atstāt tajā iestādē lai viņi visi nomirtu...
Novēlu tev no visas sirds, lai tu savā mierīgā dzīvē izbaudītu ko tādu...

S smīkņa 08.10.2014

Es tiešām domāju, ka tiem kaķēniem būtu bijis labāk palikt patversmē nevis nonākt pie tevis. Jo tu izklausies samērā neadekvāta.

Bet, ja jau tu esi tik gudra un laba, tad varēsi tagad pastāstīt, cik no atlikušajiem 3 kaķēniem vēl tagad ir dzīvi, kāds precīzi vīruss tiem bija un kādā veidā tos ārstēja, kā arī to, cik šī ārstēšana tev izmaksāja.

Starpcitu, no tavas sūdzības tā arī nav skaidrs, ko patversme izdarīja ne tā.

G german 27.03.2015

Сейчас в марте 2015 года, в этом приюте взяли кошечку, которая через 5 дней умерла от истощения в ветклинике!...

Животные в Слокском приюте заброшены, их оставляют умирать в грязных клетках от голода! Сделали концлагерь для несчастных братьев наших меньших!

Нужно предпринять меры по предотвращению такого безобразия в этом приюте!...

Надеюсь, вызов полиции должен быть зафиксирован.
Анна, напишите, пожалуйста, мне на почту [slēpt]@inbox.lv, Светлана

P Pedro ordeP 01.04.2015

Badā kaķis nevar nomirt 5 dienu laikā!
Es pieņemu sev kakēnu no patversmes, kurš bija badā 2 nedēļas, nedzēra un nēda!
Viņu izoperēja... (aknas un nieres) ...
Mans mīļums nodživoja pēc operācijas 6 menēšus... Un tomēr aknu slimība deva par sevi ziņu.
Nevajag runāt par lietām, ko nezinat.
Tieši tagad pieskatu sev suni no patversmes un tieši Slokas patversme man iekrīta acīs.
Sazvanījos. Ļoti laipni cilvēki.
Lai viņiem veicās šajā darbā!
Esiet draudzīgāk un laipnāk viens pret otru!

M Marta B. 01.04.2015

Autorei ir diezgan vāja izpratne par patversmēs nonākošiem dzīvniekiem, to veselības stāvokli un izredzēm.
Gadiem izmitinu pagaidmājās kaķus un suņus, pie labākās sirdsapziņas, lielākajām pūlēm tomēr ir procents, kuri neizdzīvo. Lai cik skumji, taču ir gadījumi, kad atkoptu kaķi atdod jauniem saimniekiem, un pēc neilga laika tas tomēr aiziet, jo - mēs nekad nezinām, "kas lācītim vēderā".
Un vēl es labi zinu, cik bieži nelaime notiek tieši tādēļ, ka jaunais saimnieks nav bijis gana vērīgs. Ne aiz ļauna prāta, protams. Bet tad vieglāk ir vainot visu citu, tikai pasarg Dievs nepamest ar pirkstu savā virzienā.
Lūdzu! Organizējieties, ķēriet Jūrmalas kaķus, ārstējiet, piesaistiet sabiedrības atbalstu, varbūt pat pašvaldības. Izdariet labāk, vai sliktāk - bezt izdariet! Pierādiet, ka paši varat ko vairāk par dir..anu!
Lai nosodītu otru, iekāpiet viņa kurpēs, un nostaigājiet vienu veselu, garu dienu!!!

K kakiem_nee 01.04.2015

visus kakus vajadzetu izniicinaat. atstat tikai rizos. tos man patik kaitinaat :DDD
un tas jukushaas vecenes kas tur kakus dzivoklos pa 30 gb, audzee taas slampas pie miseneem, pa milziigiem bariem, tas vispar vajag apsaut.
mans pazina vienreiz izdarija taa, noriebas vinam taa kaku vecene daudzdzivoklu majaa, purcikaa, un sis pabeera zurku indi maltajaa galjaa, nolika kakisiem. paris menesus bij miers, a citadaak visas malas bij piemiztas, piedirstas.

S soksosksosk 01.04.2015

https://www.youtube.com/watch?v=PygMeDZmHv8

I ingarasa 01.04.2015

Īsti negribētos piekrist raksta autorei, vismaz spriežot pēc manas personīgās pieredzes ar Slokas dzīvnieku patversmi.
2 gadus atpakaļ esmu adoptējusi no patversmes ļoti jauku kaķeni Pārslu, bija sterilizēta un atradās patversmē jau pāris gadus, tika nogādāta patversmē kopā ar vēl 2 kaķenītēm, jo saimniece aizbrauca no valsts.
Neko sliktu nevaru pateikt par personālu - atsaucīgs, saimnieks visu izrādīja, aizveda uz atsevišķu telpu, kur atradās kaķene (dzīvojās atsevišķi no ielas kaķiem, lai mazāks stress, jo ir mājas kaķene). Telpa tīra, būrītī bija barība, ūdens, visu pastāstīja par iepriekšējo saimnieci, ar ko barota, kādas manipulācijas veiktas (attārpota, sterilizēta, čipota, iedeva visus dokumentus utt.) Kaķene pati jau ielēca mūsu būrītī, tiklīdz tikai izlaista laukā, tad nu arī sapratām, ka šo vedīsim mājās. Joprojām rakstu katru gadu personālam ar pateicību un jaunām kaķenes piedzīvojumu bildēm. Noziedoju 20 Ls nedomājot, ik pa laikam noziedoju vēl.
Telpā vēl bija vairāki kaķi un sunītis, tie kas bailīgāki laikam, lai neiedzītu pavisam stresā dzīvnieki atradās citā telpā.
Lielā suņu telpa, protams, bija mazliet nekārtīga, bet manā klātbūtnē tur darbojās 2 brīvprātīgie, visu tīrīja un baroja suņus. Tie suņi, kas mazāk agresīvi dzīvojās pa lauka teritoriju, kas arī, manuprāt, ir labi.
Mīļie cilvēki, uzskatu, ka Slokas dzīvnieku patversmes darbinieki dara milzīgu darbu, Jūrmalā citas patversmes nav!!! Tas, ka ir nekārtība un smirdoņa - parādiet man patversmi LV, kur tas tā nav!! Mēs neatrodamies ASV, kur dzīvnieku patversmēs viss ir balts un smukiem būrīšiem, šeit nu ir jāmet akmens mūsu valsts dārziņā, jo atbalsta vispār nav no valsts. Cilvēki par savu un ziedotāju naudu uztur šos dzīvnieciņus!

Tāpēc piekritīšu Martai B. - lai katrs pats arī izdara kādu darbu, ja nevarat paņemt dzīvnieku, tad aizbrauciet pastaigāt ar suņiem, aizvediet kādu kārumu tiem dzīvniekiem, noziedojiet galu galā 5 EUR !!! Ja katrs cilvēks mūsu valstī būtu atbildīgs par dzīvniekiem, ko paņēmis un nemestu uz ielas, tad patversmes nebūtu tik pārpildītas.
Tad nu katrs lai tagad padomā mazliet, pirkt par 500 - 1000 EUR ekskluzīvu dzīvnieku vai tomēr paņemt to no dzīvnieku patversmes.

Inga

M meludetektors 01.04.2015

Patversme neko nekomentēs. Patlaban visi šie apmelojošie teksti tiek kārtoti mapītē, ir piesaistīts advokāts un drīz lieta tiks nodota Valsts policijā.

K Kristiana77 01.04.2015

Ingarasa, apmeklējiet patversmi Rīgā Labās mājas, tur nav ne smirdoņas ne nekārtības un ir ideāla tīrība, gan iekšā, gan arī pagalmā. Ūn dzīvnieki arī visi ir apkopti un apčubināti, navajag nemaz uz Ameriku braukt, lai mūsdienīgu dzīvnieku patversmi redzētu.
Par to, lai katrs padomā mazliet, pirkt par 500 - 1000 EUR ekskluzīvu dzīvnieku vai tomēr paņemt to no dzīvnieku patversmes, Jūs varētu paņemt kaut simts dzīvnieku no patversmes, tas neatrisinās problēmu, jo tuvākajā laikā tāds pats skaits būs atpakaļ. Problēma ir cilvēkos, jo kamēr tie, kas tur bezšķirnes nesterilizētus kaķus un suņus un laiž tos pastaigāties brīvsolī (kā sekas tādiem brīvsoļiem ir mazi kucēnu un kaķēni), vai arī uzskata, lai jau piedzemdē, tas ir labi veselībai. Sīe cilvēki, lai neaizmirst, ka no metiena 5-10 kucēni, vai 5 un vairāk kaķēni, labi ja atradīs saimniekus dažiem, bet pārējie paliks pie viņiem (vai viņi spēs tos visus izbarot), bet pēc tam visātrāk tie nonāks uz ielas un labākā gadījumā patversmē (kur atkal ir jāatrodās cilvēkiem, kam vajadzētu mazliet padomāt, pirkt par 500 - 1000 EUR ekskluzīvu dzīvnieku vai tomēr paņemt to no dzīvnieku patversme).
Starp citu suņi dzīvo vismaz 10 gadu, bet kaķi dzīvo vismaz 15 gadu. Jautājums Ingai, vai Latvijā ir tik daudz iedzīvotāju, kas varētu visu laiku labot citu bezatbildību.

Krista

E eiropairslima 01.04.2015

Почему гомосексуализм ведёт к сатанизму?
Почему гомосексуализм ведёт к сатанизму?

https://www.youtube.com/watch?v=Vc2oQHqLaZ8

I ingarasa 03.04.2015

Krista, un vai tad patversme ir atbildīga par cilvēku rīcību? Jūs varētu par saviem līdzekļiem izmitināt un kaut vai kādai daļai izmestu dzīvnieku mēģināt atrast mājas? Man, piemēram, nav tik daudz līdzekļu, lai varētu ko tādu darīt, toties es varu aiziet uz patversmi un paņemt kādu dzīvnieku, un tas būs pateicīgs līdz mūžiņa galam!

Nevajag gudri spriedelēt. Patversmes saimniekiem var būt arī mazliet atšķirīgs finansiālais stāvoklis, kamēr pilsēta tikai uzgrūž ielas dzīvnieku savākšanu un sterilizāciju. Esmu bijusi gan Jūsu pieminētajā patversmē, gan arī dzīvnieku patversmē Lielbritānijā - tur nav, ko salīdzināt, kamēr valsts neieguldīs līdzekļus, uz nesakārtos beidzot krimināllikumu, kas sodīs tos visus bezatbildīgos cilvēkus, kas izmet uz ielas dzīvniekus vai pat nošauj vai noslīcina.. tie, kas nejēdz aizvest dzīvnieku līdz patversmei - nav naudas, neņem dzīvniekus, kuri pēc tam atrodas galu galā uz ielas !!

Izteicu savu viedokli un pieredzi ar Slokas dzīvnieku patversmi! Nav ko saimniekus saukt par slepkavām un dzīvnieku mocekļiem - nevienam dzīvniekam tur ribas nerēgojās un visi ir sakopti un saimnieks zina visus stāstus, no kurienes dzīvnieciņš tur ir nonācis utt. Kamēr tu nevari pats izdarīt labāk vai vispār jeb kā uzlabot situāciju, labāk klusē nevis savu nemākulību uzvel uz citiem! (šis nebija domāts Jums, Krista, bet pirmā komentāra autorei)

Inga

D DzDraugs 03.04.2015

Atsaucoties uz pēdējās dienās saņemtajiem vairāku cilvēku satrauktiem zvaniem saistībā ar sociālajos tīklos izplatīto informāciju par it kā kritisko situāciju Slokas dzīvnieku patversmē, patversmes Dzīvnieku Draugs pārstāvji piektdien, 3.aprīlī, apmeklēja Slokas patversmi, lai iepazītos ar situāciju klātienē un sniegtu palīdzību, ja tāda būtu nepieciešama. Pēc šī apmeklējuma varam ar pilnu pārliecību apgalvot, ka izplatītā informācija ir pārspīlēta, vēl vairāk, lielā mērā pat nepatiesa un apmelojoša.

Visi Slokas patversmē esošie dzīvnieki (vairāk nekā 30 kaķi un vairāk nekā 50 suņi) saņem pienācīgu aprūpi, ir pabaroti un apkopti. Kaķi, par kuru apstākļiem un veselības stāvokli sociālajos tīklos pausts lielākais satraukums, dzīvo atsevišķā speciāli iekārtotā telpā ar autonomo apkuri, kur tiem ir nodrošināts viss nepieciešamais – gan ēdiens, gan ūdens, gan tualetes kastes, gan mājiņas un midziņas gulēšanai. Patversmē esošie slimie dzīvnieki (atsevišķi kaķi slimo ar augšējo elpceļu slimībām, kas izpaužas kā asarojošas, iekaisušas acis, aizlikts deguns, apgrūtināta elpošana; vairāki dzīvnieki, galvenokārt suņi, ir ļoti veci ar izrietošām veselības problēmām) saņem atbilstošu ārstēšanu, ko nozīmējis veterinārārsts. Visi dzīvnieki, kuru veselības stāvoklis to atļauj, ir sterilizēti un vakcinēti.

Tā kā Dzīvnieku Draugs nesen ir atvēris sociālo veterināro klīniku, kur ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu sniedz palīdzību bezpajumtes dzīvniekiem, tikšanās laikā tika nolemts, ka Slokas patversme papildus jau esošajam līgumam par ikdienas veterināro aprūpi, kas noslēgts ar Jūrmalas veterināro klīniku, sadarbosies arī ar Dzīvnieku Drauga vetklīniku, lai sniegtu palīdzību gadījumos, kad patversmē nonākušajiem dzīvniekiem nepieciešami īpaši izmeklējumi vai ilgstoša veterinārā aprūpe, piemēram, nopietnu traumu vai smagu saslimšanu gadījumos, kad patversmes apstākļos ir grūti nodrošināt pienācīgu ārstēšanu.

O Olga55 04.04.2015

Большое спасибо представителям Dzivnieku draugs, потому как действительно в соцсетях развёрнута компания очернения и открытого вранья на Слокский приют. Так на facebook в группах Animals helpers и Stop agressija все посты людей которые с фотографиями доказывают, что с котами в приюте всё в порядке, что у них достойное жильё? достаточно корма и воды и они получают необходимое лечение, причём незамедлительно, то эти посты удаляются и людей блокируют . не давая им возможности опровергнуть ложь.
Там же под сомнение ставится и компетентность ПВД. Может быть Приюту всё таки стоило обратится в полицию, что бы люди отвечали за свои и действия. Иначе подобная вседозволенность и безнаказанность лгунов может коснутся любого из нас.
Но огромное спасибо всем кто действительно помогает братьям нашим меньшим.

O Olga55 04.04.2015

Уточняю правильное название групп на фейсбуке -StopAgresija.lv и Animals helper. Приношу извинения за ошибку в предидущем посте

L legenda69 04.04.2015

Те люди о которых идет речь в предыдущем посте заинтересованы в сказаном. Представитель по вопросам работы с общественностью в Дзивниеку Драугс давнишняя знакомая хозяина приюта в Слоке и уже много лет прекрывает его не компетентность по отношению к котам. Во всех претензиях к приюту речь идет о котах, которые три года находятся на карантине и к ним нет доступа, те люди, есть их имена и фамилии кто попадал внутрь оставались в жутком шоке от увиденного. Animal helper и Stop agresija поддержали не равнодушных зоозащитников. Цель одна покажите как содержутся коты во всех помещениях приюта и понять почему приют не дает на адоптацию и лечение волонтерам котов и почему приют не разрешает пройти внутрь и сфотографировать котов для помощи в дальнейшем пристройстве, как это делают другие приюты. Почему когда общественность обратилась с просьбой к тому же представителю Дзивниеку Драугс Лауре Карните вместе посетить данный приют, чтобы развеять так называемые слухи среди общественности, они этого не сделали, а по приятельски навестили приют. Пускай тогда оценку происходящего даст ПВД, полиция, телевидение, раз туда больше никого не пускают.

A asgsdgbsdsmns 05.04.2015

SHAUSMAS KAS NOTIEK LATVIJAA!!! NEM NOST BEERNUS!!! BERNU TIRDZNIECIBAS BIZNESS !!!

https://antijujuagency.wordpress.com/2013/03/24/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B7%D1%83%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B4-%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D1%8E%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C/

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы