Skandi motors - Serviss

Vēlos pabrīdināt potenciālos klientus par šī servisa'"punktualitāti"! Manam auto tika izsists vējstikls, pēc 1.5 mēnešu ilgas gaidīšanas saņēmu ilgi gaidīto zvanu, ka varu braukt mainīt stiklu! Tika piedāvāts ļoti neizdevīgs laiks plkst.11.30, bet nevarēju nepiekrist, jo vēl ilgāk gaidīt nevarēju, jo jāiet arī tehniskā apskate. Sarunāju tēvu, lai paņem darbā brīvdienu un aizdzen auto uz servisu!
Tad jau arī sākās pats"labākais"! Servisā viņš ieradās nedaudz ātrāk, jo kas zin! Tikai diemžēl tas, ka tu esi pierakstīts uz noteiktu laiku, nevienam neineresē! Tā mūsu auto servisā pieņēma tikai plkst.17.03!
Būtu to zinājuši, būtu strādājuši un pēc darba laika beigām aizvestu viņiem auto. Acīmredzot pierakstam tur īpaši nav jēgas!!!Un neviens šai stulbajā situācijā nelikās vainīgs un nemaz nedomāja atvainoties! Visticamāk, ka viņiem vairs nerūp klienti, jo nu vairs nevienam neietekšu pirkt vai labot pie viņiem auto!
Brauciet viņiem ar "līkumu"!

K

Комментарии (9)

X x 05.09.2008

Mēs jau katrs savu problēmu uzskatam, par nezko.pirmām kārtām dīleris nav stikla ražotne, kad orģinālais stikls pienāk, tad arī var darīt tālāk, otrām kārtām mašīnu ir iespējams aizvest un atstāt un kad izdara, tad padod ziņu, ja jau 1, 5mēn gaidijāt, tad jau 1diena neko daudz nemainīs.Man nav nekāda sakara ar Skandi Motoru, vienkārši zinu citu dīleru darbu un tie ir līdzīgi, ja brauktu uz Vējstiklu firmu jums tas būtu prasijis tikai 2 dienas ne 1, 5mēn, viņiem ir tieši tie paši stikli tikai ar citiem marķējumiem, vai kā tur viņus sauc...

K Kristīne 05.09.2008

Ir man vēl cits auto, kurš pirkts Grosā! X tici man, tur nav tāds sviests! Arī tur mainīju stiklu!Attieksme vienkārši super, var redzēt, ka viņiem rūp klients, nekad nav bijis jāsēž neziņā, kad paņems manu auto un vai vispār paņems!
Un vēl, lai saglabātu garantiju, remonti jāveic pie viņiem! Kautgan, arī Skandi kādreiz bija normāla attieksme pret klientiem, tikai nezkas viņiem tagad mainījies??!!

X x 05.09.2008

Es jau nevienu neaizstāvu var jau būt, ir jau visiem savi(-)...

L lol 02.10.2008

x o tu tur muldi, ej izgulies!kapeec man buutu jaaved mashiina un tur jaatstaaj, peec tam jaameklee transports kaa tik uz maajaam, un peec tam kad ir sataisiits tad atkal speciaali braukt pakalj, + izbojaatas dienas?Ja reiz vinji piezvaniija un pateica to laiku tad arii katrs +- reekjinaas!Tad buutu teikushi nevis tajaa dienaa bet kaut vai naakamajaa, vai peec nedeeljas BET vismaz pateiktajaa laikaa!!

X xxxx 12.08.2009

Nezinu kops tur vairs par pieņēmēju nestradā Andis es nebraucu tapat zinu citus kas ari vairs nebrauc, bet gan brauc uz Auto halli vai kur citur. dazreiz aizbraucu uz kadu reģionu un saka darbs letāk.

J JIeXuH 02.07.2012

Cервис никакой, специалистов нет, постоянно обманывают. Если есть возможность обслуживайтесь в проверенных местах.

A AndaS 03.08.2012

Var braukt uz E un D Auto, Slokas 52, Rīga/
Nomainīs tajā pašā dienā.

L Laimonis Gutmanis 20.05.2016

Kropls serviss ar tik pat kroplu attieksmi!!!

L Laimonis Gutmanis 20.05.2016

Salabot nejēdz Pamuļķi, bet servisa maiņas auto arī nedod, tjip nav!!!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы