Siltumserviss Rīga - Apkure

Siltum serviss Rīga atklāti ņirgājas par iedzīvotājiem. Nevienu gadu nav bijusi situācija, ka jādraud ar televīziju, jo apkure ir pieslēgta, bet pat vienā kāpņu telpā dažādiem stāvvadiem ir problēmas. Man ir paveicies, jo izkaroju sistēmas atgaisošanu mūsu stāvvadam, bet blakus apkures nav vispār. Un tā visā mājā silciema ielā 13/1, Rīgā. Pa telefoniem sazvanīt nevienu nevar, bet veciem cilvēkiem nav datoru un e-pastu... Rēķinos protams šiem vecajiem cilvēkiem tiks ielikta neesoša apkures apmaksa. Un viņi no savas mazās pensijas arī maksās par to, ka paši vēl joprojām salst.
Nav arī saprotams kā šāds uzņēmums var pagarināt līgumu ar namu pārvaldi vēl uz gadu, ja paši jau vairākus mēnešus nemaksā darbiniekiem algas... Cik godīgi tad Latvijā notiek konkursi uz šiem līgumiem?

06.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

P Persijs27 09.10.2021

Hipokrāta iela 21 precīzi tāda pati situācija. Pluss vēl plīsa apkures truba, māja avārijas stāvoklī. Vēl aizvien nav atrisināts. Siltuma servisa kantoris sazinās ar saviem meistariem elektroniski caur epastu. Ir 21.gs. Nopietni? Un par dispečeriem strādā padzīvojušas kundzes kurām viss vienalga, kaut salsti nost vai pludo, ka tik iekasēt ik mēneša summu par neesošu apkuri. Cik ilgi jūsu kantorim ir līdz bankrotam?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы