LV RU
www.sudzibas.lv SIA Zc serviss algas nemaksasana

SIA Zc serviss - algas nemaksasana

Es velos bridinat visus par krapnieciskam darbibam . Zc serviss uznemuma . Ignorejiet adu uznemumu . Jo prieksnieks nemaksa algu un nelikumigi apietas ar stradniekiem.

R

Комментарии (5)

M modris traktorists 22.01.2015

Uznemums sakarā ar darba apjumu paplašināšanos piedava darbu santehniķiem. Darbs saistits ar arējo kanalizāciju un ūdensvadu. Darbs visa Latvija, nodrosinam ari ar dzivosanu.

(+371)268-38-875 Māris

J johans69 12.07.2015

Es velos bridinat visus par krapnieciskam darbibam . Zc serviss uznemuma . Ignorejiet adu uznemumu . Jo prieksnieks Maris Kislins nemaksa algu un nelikumigi apietas ar stradniekiem!!!

G Gunars Krumins 14.01.2020

Sveiki. Brīdinu neiesaistīties ar šo krāpnieku personu, aizeju prom no darba bet kad man ir jāsaņem aprēķins tā vietā viņš nobloķē manu numuru un neliekas ne zinis takā nemaz tāda persona nebūtu strādājusi.

J Jānis1995 22.02.2020

Sia Zc Serviss. Algu nemaksā darbiniekiem,citi aiziet prom,citi atnāk un tiek konkrēti čakarēti ar solījumiem..
Ja samaksā,tad ne visu,tad krājās parāds kuru neatdot.

22.02.20.

A Augusts33 24.02.2020

Pievienojos pakrāpto sarakstam. Visi,ka apkrāpti, pa taisno uz darba inspekciju un vid. Tas Māris beidzot ir jāaptur.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы