www.sudzibas.lv Sia Elpis Slikts serviss

РешеноSia Elpis - Slikts serviss

2022. Gada 3. Augustā pulksten aptuveni 12: 45 zvanīju uz SIA Elpis kontakttālruni, lai painteresētos kā varu iegādāties viņu produktus, jo internetā saites nekur nedarbojās, lai varētu veikt pasūtījumu, nez kāpēc, izskatījās pēc "kreisajām lapām". Pirmo reizi zvanot sazvanīju, teica ka savienos, bet nometa klausuli. Pēc tam meta nost klausuli, vēl vēlāk vienkārši ir signāls, bet nav atbildes. Esmu labticīgs, varbūt laba kompānija, bet darbiniece pie telefona - drausmīga. Nepasaka neko, vienkārši met nost un ignorē.

Жалоба успешно разрешена Jānis92 03.08.2022

Lieta atrisinājās, e pastā atbildēja, sazvanīju... Tur galu galā tehniskas problēmas un arī konkrētā produkta tirdzniecība dēļ covid ir apstājusies. Visiem grūti, kautkur var saprast. Lai nu būtu.

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы