LV RU
www.sudzibas.lv Shopping Service Neatbilstoša prece

Shopping Service - Neatbilstoša prece

Pasūtīju "monastirskij caj ot kurenija" caur oficiālo saitu. Piezvanīja operators no shopping service un teica, ka tiks nosūtīta šī tēja. Tā vietā caur dpd kurjeru atnāca cita tēja, fito balt ražojums. Shopping service ir norādīts 1 kontakttālrunis, uz kuru protams neviens neatbild. Pa'sūtīju vēlreiz tēju un stāstīju par problēmām, ka saņēmu citu tēju. Teica, ka 5 darbadienu laikā šo problēmu atrisinās, kas protams nenotika. Domāju, ka operators ir vienkārši kļūdījies un pasūtīju tēju vēlreiz. Atkal atnāca cita tēja. Atkal it kā pasūtīju tēju un stāstīju par neatbilstošu preci, uz ko saņēmu vīzdegunīgu atbildi, ka efekts esot tāds pats. Atgriezt preci ir diezgan sarežģīti, tas aizņem daudz laika un rezultāts nav garantēts. Neiesaku nevienam kaut ko pasūtīt caur shopping service, tā ir vienkārši no viņu puses bezkaunīga ņirgāšanās par cilvēkiem. Acīmredzot uz to paļaujas, ka atgriezt preci ir sarežģīti un lielākoties cilvēki to nedarīs.

Os

Комментарии (4)

Os Oskarss 19.07.2018

šausmīgi

Dainis 19.07.2018

Nu par to efektu domāju, ka viņiem ir taisnība :D Varu ieteikt labas zāles pret smēķēšanu tā ir nesmēķēšana, pagaidām nekas efektīvāks nebūs izgudrots :)

Os Oskarss 24.07.2018

Paldies, bet vēl ciniskāku atbildi sagaidīt nav iespējams.

Facepаlm 24.07.2018

Bezkaunīga ņirgāšanăs ir "ražot" un pārdot tădus mēslus. Un naivie pircēji tiešām tic pasakām par brīnumtējām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы