LV RU
www.sudzibas.lv Shiki sushi Slikts serviss

Shiki sushi - Slikts serviss

Briesmīgi, vārda vistiešākajā nozīmē, rīsi saķepuši kunkuļos, jūtams, ka atsildīti vai jau no atdzisušas paciņas iemesti. Regulāri kavē piegādi, nekad neatbrauc solītajā laikā, maiņas naudas nav, kurjers liek skriet uz veikalu samainīt. Bardaks! Sushi divi komplekti pa 1+1, soja, vasabi un ingvers tikai vienai porcijai, pārējām porcijām jāmeklē ledusskapja krājumi. Sushi sameti kā pagadās, crabstic sushi vispār neēdams, mīklas klucis, kas sarullēts un tā arī sagriezts ar visiem nesmukajiem galiem. Ja sākumā viss bija forši, nu jau biznesiņš aizgājis un var laist lažu. Pēdēja reize kad tur kaut kas tika pasūtīts. Mājas lapā pat nevar atsauksmi uzrakstīt, laikam bail saņemt kritiku. Neiesaku šo kantori.

E

Комментарии (3)

N Nise 09.06.2017
Slikts servis

Ждала заказ больше часа! Мне сказали, что заказ будет в течении часа.

Sēžu trīs stundas suši gaidu mājās. :D

N Norūpējusies Pilsone 22.11.2017

Ar to gaidīšnu ir kā ir,jāgaida ilgi! Rīsi patiešām ir briesmīgi un ja ņem līdz tad tur ir tikai var teikt rīsi,mērcīte tik tā lai virsu sasmērētu,nākas vairāk kā pusi izsviest ārā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы