www.sudzibas.lv Sevisapzinasanaskola.lv Agresīva, nekopetenta attieksme

Sevisapzinasanaskola.lv - Agresīva, nekopetenta attieksme

Biju skolas un psihosomatikas terapeites Ilutas Repules kliente ilgāku laiku, kura laikā piedzīvoju agresīvu un nekopetentu attieksmi pret citiem klientiem, tas sāka atgādināt sektu, kamēr vienu dienu šādu attieksmi piedzīvoju pati. Pēc atsauksmes atstāšanas fb skolas mājas lapā, saņēmu draudu vēstuli par kriminālprocesu. Wow!

L

Комментарии (4)

B Bez vārda vārds 04.07.2022

izskatās, ka sākas kautkāda nomelnošanas kampaņa pret cilvēku, jo vakar bija līdzīga sūdzība ievietota par šo personu. nu, nu...,īsti normāli tas nav. nomierinaties. īsti adekvāti tas nešķiet.

L Liga kalve 04.07.2022

Izmeegini uz sevis sho pakalpojumu pirms raksti komentaaru.

L Liga kalve 04.07.2022

Ko noziimee nomelnoshana? Personiigs viedoklis vairs nedriikst eksisteet?

B Bez vārda vārds 05.07.2022

man tādas muļķības nav vajadzīgas. naudu nav kur likt :D labāk pasaki, kur naudu tādu dabūji, ja ir vēlme kautkādā tādā lietā to tērēt :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы