Sevis apzināšanās skola. Iluta Repule - Nekompetence, slikts serviss

Sociālajā vietnē facebook ir lapa ar nosaukumu sevis apzināšanās skola, kas līdzinās sektai. Tajā attālināti (online) darbojas Iluta Repule, kas sevi sauc par psihosomātikas tetapeitu.
Aicinu pievērst uzmanību tam, ka
- šīs lapas atsauksmju atstāšanas funkcija ir atslēgta un atsauksmi atstāt nav iespējams;
- komentāri, kas satur atšķirīgu pieredzi un traucē īstenot šīs sektas uzstādītos mērķus, tiek dzēsti;
- neērti sekotāji tiek bloķēti un aizmuguriski (bez iespējas sevi aizstāvēt) saukti par neadekvātiem un psihiski nelīdzsvarotiem.
Vai šāda lapas administrēšanas politika ir cieņa pret sekotājiem un klientiem?
Manu neizpratni radīja šajā lapā publicēts ieraksts par to, ka pakalpojuma sniedzējs nedod iespēju par pakalpojumu norēķināties ar citas personas (laulātā) starpniecību. Vai jums ir zināms vēl kāds speciālists, piemēram, ārsts, kas nepieņem uz konsultāciju, ja par to ir samaksājis kāds cits, šajā gadījumā, laulātais? Vai šis sevis apzināšanās skolas noteikums darbojas saskaņā ar cilvēktiesībām?
Izrādot neizpratni par šādu noteikumu, tiku bloķēta un pēcāk publiski nosaukta par neadekvātu. Sevi cienošs uzņēmums vai pakalpojumu sniedzējs konflikta situācijas risina diplomātiski, ka minimums neapsaukājot pretenzijas sniedzēju. Uzskatu, ka Ilutas Repules rīcība ir neprofesionāla un pakalpojumu sniegšana terapijas jomā nav kvalitatīva, jo metode balstīta tikai uz vienu (viņas) taisnību.

Комментарии (3)

D Dace Zviedre 03.07.2022
Nekompetence, neprofesionāls serviss

Sevis apzināšanās skolas un konkrēti Ilutas Repules rīcība ir neprofesionāla, terapija nekvalitatīva, komunācija ir autoratīva, balstīta tikai uz vienu, autores paustu taisnību. Nav ievērotas cilvēktiesības attiecībā uz norēķināšanos par pakalpojumu, atšķirīga pieredze un viedoklis tiek bloķēts, atsauksmes filtrētas, klients aizmuguriski apsaukāts.

B Bez vārda vārds 03.07.2022

tiešām izskatāties neadekvāta. tā ir kad ar večiem precās. šitās ģimenes ir murgs.

K kartiba 01.09.2022

Arī man ir negatīva pieredze ar šo speciālisti. Pieteicos intereses vadīts noteiktiem kursiem. Ilutai bija grūtības iedziļināties manis kā klienta problēmā, tika pieņemti pārsteidzīgi, kļūmīgi secinājumi. Piekritīšu autoritatīvajai attieksmei. Radās priekšstats, ka skolas veidotāja uzskata, ka tikai un vienīgi viņas pieredze un izpratne par manu rīcību, pat valodas lietojumu ir tā pareizā. Saņēmu dažādus interesantus aizrādījumus. Kopumā Iluta radīja sajūtu, ka ar manu situāciju viss ir slikti, un, ka manai personībai bez viņas palīdzības normāla dzīve vairs nav iespējama. Tas savukārt velk uz negodīga komersanta praksi ar mērķi apvārdot, ietekmēt cilvēku, kas vēršas pēc palīdzības. Savā situācijā veikli atteicos no turpmākas sadarbības, uz ko Iluta reaģēja neprofesionāli, jo centās mani ievilkt atpakaļ. Tik vienkārši viss nepieņēma faktu, ka pakalpojumus turpmak nevēlos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы