LV RU
www.sudzibas.lv Senukai Bojāta prece

РешеноSenukai - Bojāta prece

Interneta veikalā ksenukai.lv 3. Jūlijā tika pasūtīts karstā ūdens boileris ar piegādi.
6. Jūlijā dpd kurjers piegādāja boileri uz norādīto adresi - iepakojums normālā stāvoklī, nekas neliecināja, ka precei būtu kādi bojājumi. Boileri neatpakotu novietoju garāžā. Pēc aptuveni 25 minūtēm saņēmu zvanu no tā paša dpd kurjera, kurš automašīnā esot atradis melnu Stikliņu un vaicāja, vai tas neesot nokritis no mana boilera. Atpakoju boileri un ieraudzīju, ka boileris ir sadauzīts (bilde pielikumā) . Uzreiz (tajā pašā dienā, 6. Jūlijā) tika iesniegta sūdzība ar attēliem uz e-pasta adresi [slēpt]@ksenukai.lv.
Šobrīd ir pagājušas 3 nedēļas kopš iesniedzu sūdzību un ksenukai nav izrādījuši pilnīgi nekādu interesi šo problēmu risināt. Pa šīm 3 nedēļām esmu zvanījis un atgādinājis par šo 5 reizes un vienmēr esmu saņēmis atbildi "servisa nodaļa pie tā strādā".

Ksenukai veikalos iepērkos gadiem, bet šis pirkums viņu interneta veikalā diemžēl sagrauj jebkādu pozitīvo iespaidu par uzņēmumu.

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 24.08.2020

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Жалоба успешно разрешена detektiivs 24.08.2020

Nezinu, vai tas spēlēja kādu lomu, bet pēc Eiropas patērētāju informācijas centra iesaistīšanas problēmas risināšana beidzot sakustējās. Augusta sākumā bojāto preci nodevu atpakaļ tuvākajā Kesko Senukai veikalā, šodien 24. augustā beidzot saņēmu atpakaļ samaksāto naudu.

D

Комментарии (1)

V vitols 27.07.2020

Dpd kurjers tas visu izsaka!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы