LV RU
www.sudzibas.lv Senukai Slikts serviss

РешеноKsenukai.lv - Slikts serviss

Pasūtīju putekļusūcēju iveikalā (e00144863) , jo mana klientu karte nebija man pieejama. Uzrādīja, ka vairākas ierīces esot veikalā, bez problēmām var saņemt turpat uz vietas nākošajā dienā. Labi, ja jau nākošajā, tad nākošajā. Apmaksāju ar karti, naudu noņēma tajā pašā sekundē. Nākošajā dienā klusums, vakarā braucu uz veikalu. Saka, ka bez sms apstiprinājuma neko nedos. (turpat pie kases redzu tos putekļu sūcējus, saku, ka varu viņiem pats pienest - uzbļauj ka tā nevar un neviens iveikals tā nestrādā. Zvanu uz klientu servisu. Saka, ka neesot vēl apstrādāts, rīt sazināsies. Nākošajā dienā gaidu vakaru, zvanu uz klientu servisu, Saka to pašu, piebilstot ka apstrādāšot pasūtījumu 2-5 darba dienās. Pilnīgi garām. Nevienam neiesaku.

02.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 12.09.2020

Labdien,
Pasūtījuma komplektēšana var aizņemt līdz 4 darba dienām.
Jūsu pasūtījums bija gatavs saņemšanai 4.09.2020.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Жалоба успешно разрешена Edgars Freimanis 15.10.2020

Uzņēmuma Ksenukai.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (2)

D Dreiks 02.09.2020

Kāda jēga bija sūtīt, ka tā pat brauci uz veikalu?

E Edgars Freimanis 02.09.2020

Klienta karte nebija uz rokas. Un tiem redz pārāk grūti esot pārbaudīt tās eksistenci datu bāzē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы