www.sudzibas.lv Sangla Krāpšana

Sangla Sia - Krāpšana

Drausmīgs serviss! Jūnija beigās tika pasūtītas briketes. Pēc tam jūlija sākumā tika zvanīts, lai pārliecinātos, vai viss kārtībā, madāma pa telefonu apstiprināja, ka viss kārtībā ar pasūtījumu, arī cenu apstiprināja. Teica, ka mēneša laikā no pasūtījuma datuma tiks pasūtījums atvests. Kad pagāja mēnesis un nekāda ziņa no uzņēmuma nebija, tika atkal zvanīts, kur madāma atbildēja, ka neko nezin, tāda pasūtījuma neesot un Cenas vispār esot pilnīgi citas, protams, krietni augstākas. Varot sūtīt pa jaunu pa dārgākām cenām un atkal gaidīt mēnesi. Protams, vairs nav vēlme sūtīt. Arī uzņēmuma direktors izrādīja vienaldzību pret šo visu. Palasot sudzibas.lv ir pilns šādu negatīvu atsauksmju par šo uzņēmumu. Noteikti neiesaku nevienam te neko sūtīt, paliksiet bez briketēm un norādītajai cenai mājaslapā arī neticiet!

A

Комментарии (3)

L Ligita Ernestsone 18.10.2021
Slikts serviss

Pasūtīju augustā briketes, pierakstīja rindā, solīja piegādi oktobra vidū.
Oktobra vidū uzrakstīju e-pastu, lai noskaidrotu vai būs piegāde vai arī jāpērk citur.
Protams, neviens pat neuzskatīja, ka vajadzētu atbildēt

S Sudzibas.lv Admin 10.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B Brikete 21.11.2021

Kaut kā līdzīgi. Uzmetēju kantoris.
Pasūtīju augusta beigās, teica, ka būs oktobra beigās vai novembra sākumā. Uzzvanīju šiem novembra vidū un šie saka, ka neesot noliktavā un nezinot, kad būšot. Tieši pirms pasūtot briketes jautāju vai vispār tās ir uz vietas un atbildēja, ka ir uz vietas, bet nevarot paspēt visiem izvedāt.

Šobrīd ģimenei vajadzētu salt nost dēļ šiem uzmetējiem, bet nu...paldies Dievam, ka citi kantori nav tādi kā šie.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы