www.sudzibas.lv Salons MAIJA Attieksme, valoda, kvalitāte.

Salons Maija - Attieksme, valoda, kvalitāte.

Nekādā gadījumā neiesaku doties uz salonu "Maija" brīvības ielā 128. Pirmkārt, uzskatu, ka Latvijā jebkurā apkalpojošā sfērā ir jāstrādā cilvēkiem, kuri prot skaidri runāt latviešu valodā! Ieejot salonā, vari būt drošs / a, ka tevi laipni uzrunās krievu valodā. Vari būt drošs arī par to, ka par taviem matiem kolēģi savā starpā sarunāsies (Konsultēsies), runājot krieviski. Otrkārt, attieksme un darba kvalitāte ir šķietami jauka līdz brīdim, kad saproti, kas tiek izdarīts ar taviem matiem (Matus krāsoju) un par ko tu esi samaksājis... Matus man krāsoja vīrietis - krievu tautības, maza auguma, kuram ir atkāpušies mati pieres augšdaļā (Nevaru atrast viņa vārdu un attēlu salona mājaslapā). Katrā ziņā neiesaku iet pie viņa krāsot matus vienā tonī!!! Mati tiek nokrāsoti nevienmērīgi - ir atstātas gaišas šķipsnas tur, kur tām vispār nebija jābūt.Manus jau tā taisnos matus šis vīrietis vēl gribēja taisnot, no kā es, protams, atteicos, bet... Taisnotāju viņš, protams, atstāja uz galdiņa... Noteikti tāpēc, lai administratore (Kura izsit čeku) pieskaitītu matu krāsošanai arī matu veidošanu... Tā arī tas tika izdarīts... Rezultātā reāli par matu žāvēšanu ar fēnu un ķemmēšanu es samaksāju 17 eiro + matu krāsošana, kas arī maksāja tā, kā bija norādīts (39 eiro). Rodas jautājums... - kopš kura laika matu krāsošanas procedūrā neietilpst matu žāvēšana??? Treškārt, šis frizieris nemitīgi žāvājās, kas jau vien liecina par darba kvalitāti...

Ответ от MAIJA SIA Ответ от представителя 02.03.2016

Liels paldies Jums par Jūsu atsauksme.

Diemžēl, šobrīd nevaram Jums neko atbildēt, jo šis salons strādā uz franšīzes pamata. Bet mēs noteikti noskaidrosim, kas Jūs apkalpoja un kā tāda situācija vārēja notikt.

Ar cieņu, SIA MAIJA valdība.

S

Комментарии (1)

M mandy 29.10.2015

Tā diemžēl ir daudzās frizētavās, pašai bija negatīva pieredze Liepājā, gājēju ielā, trešā stāvā ir frizētava, nosaukumu neatceros. Pati frizierīte kas mācijās bija jauka, bet tās pārējās 2 blondās kazas, nekautrējās man aiz muguras sačukstēties par mani un blenzt virsū. Bija sarunāts pie tās frizierītes iet matus griezt, bet atcēlu beigās visu, jo tur bija pārāk nepatīkama atmosfēra.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы