Комментарии (7)

H hjk 13.02.2007

Tad sanāk, ka pielīdzināt Tavu čolku par velti vajadzēja?Tev neienāk prātā, ka ne frizieris nosaka cenas, bet īpašnieks?

K kate 16.06.2008

Psc-čolkas pielīdzināšan maksā latu, maksimums divus. Principā, ja čolka nav super duper sarežģīti nogriezta ar nez kādiem leņķiem, to var izdarīt arī kāda no draudzenēm vai mamma.

V Vita 16.06.2008

Mana māsa Maijā krāsoja matus vienā tonī, kas viņai izmaksāja 25 Ls...Man bija liel šox, es arī tikpat labi varēju nokrāsot...Un visi darbinieki runāja tikai krieviski, latviešu valodu neviens nesaprata...Fui...

L Līva 16.06.2008

Sāciet reiz pierast, ka cenas jāuzzin pirms ejat pie meistara. Pie jebkura amata darītāja. Jums liekas, ka nogriezt čolku, aplīdzināt galus, ""bišķi saveidot"", uz nadziņa kautko maziņu uzzīmēt, mainīt naga formu...tas ir kautkas tāds necils, par ko var naudu neņemt, jo tur taču nav ko darīt...tas arī ir darbs, kas tiek aprunāts cenā. Tad nav problēmu, grieziet čolkas mājās un krāsojiet matus arī mājās, jo būs lētāk! Vai ejiet tur kur varat atļauties iet, salonu piedāvājums ir pietiekošs, tikai izstāstiet jau iepriekš, ko vēlaties. Un protams, ja būsiet laipns pret meistaru, tad varbūt arī saņemsiet kautko par velti:))

V Vita 16.06.2008

Ja cena atbilstu kvalitātei, tad viss būtu ok, bet, ja par krāsošanu samaksāju 35 Ls...un mani izķēmo...Kā rezultātā sāk lūzt pie galvas nost mati...Nu sorry..Salona nosaukums nenozīmē, ka tur strādā labākie meistari...Visi labie frizieri ir Īrijā...Saloni ņem pretīm visus, kas piesakās darbā, jo nav kas strādā..

N nevaruizdomāt 21.06.2008

Tātad tie nav tik labi meistari, ja aizmuka uz Īriju, jo šeit labs meistars 2x vairāk pelna...

T Tatjana 27.08.2008

Dorogie dami sudja povsemu vam ne4em zanjatsa, xodite v Brigitu v 4jom problema

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы