LV RU
www.sudzibas.lv Rpdiesel Slikts serviss

Rpdiesel - Slikts serviss

Sveiki, ja uz pasaules ir palicis tikai šis serviss, tad es ta pat ieteiktu nekad un nekada gadījuma nebraukt uz šo servisu!
Apkrāpēju un apiseji kantoris, izkrāps no tevis pedejos centus, un kas ir pats galvenais, auto nesalabos. Es tiešam ik vienam loti ieteiktu, nekad neapmeklēt šo autoservisu, lai ari ko kads rakstītu komentāros, ludzu cilvēki nekad nebrauciet uz šo servisu.

R

Комментарии (3)

N Noboby 10.04.2020

Vai cilvēkiem ir jātic uz Tava vārda ja pat situāciju nevari sniegt kā šis appisiens notika?

V vitols 10.04.2020

Krāpnieku servisi ir daudz, katram auto īpašniekam pašam ir jāatrod uzticama vieta, kur viņš remontēs savu auto.

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы