LV RU
www.sudzibas.lv Ripo Slikts serviss

Ripo - Slikts serviss

Par salona darbiniekiem sūdzību nav, bet uzstādīšanas serviss ļoti neapmierināja. Manu virtuvi lika kopā vairāk kā mēnesi, lai gan sākotnēji apsolīja visu izdarīt 3-4 dienās.

Ar vīru bijām paņēmuši brīvas tieši šīs dienas, lai varētu būt klāt pie uzstādīšanas. Mūs neapmierināja, tas ka vīri tikai pēc atbraukšanas un darbu uzsākšanas konstatēja, ka daļa detaļu ir brāķēta, neskatoties uz to ka darbi acīmredzami ievilksies devās vairāk kā 2h ilgās pusdienās. Pēc 3 dienām daļu tikai pabeidza, solīja pārējo kad būs detaļas, kad detaļas bija, it kā kaut ko pastrādāja, tad atkal konstatējām defektus, plaukti nebija noregulēti u.t.t. Uz šo brīdi pat nevar saskaitīt cik daudz šī uzņēmuma dēļ vīrs ir kavējis darbu...

Vispār ļoti neapmierināti, cerams, ka vismaz kalpos labi.

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы