www.sudzibas.lv Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Pasniedzēju neprofesionalitāte

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Pasniedzēju neprofesionalitāte

Pieteicos uz skropstu pieaudzēšanas kursiem un novērtēju draudzīgo pasniedzējas attieksmi, taču ātri vien tas pārvērtās izklaidībā.

● ierodoties uz kursiem durvis bija ciet un laikā, kad jau bija jāsākas apmācībām, uz zvaniem atbildēja tikai pasniedzēja un pateica, ka kavēs. Nu labi, kam negadās.
● apmācību laikā pasniedzēja iepriekšējos mācekļus noniecināja un sauca par stulbiem par kaut kā nemācēšanu.
● no šiem 130€ vērtajiem kursiem es ieguvu mācību materiālu krievu valodā uz pāris lapām ar izdzisušu tinti.
● pasniedzēja nepaskaidroja, ka darba vietu var iekārtot tā, kā pašam ērtāk, bet uzspieda strādāt kā viņai patīk.
● pasniedzēja kļuva manāmi dusmīga un aizkaitināta par dažādiem sīkumiem, arī par to, ja uzreiz nevari atcerēties visas nianses un izdarīt ar pirmo tieši tā, kā viņa parādīja.
● ne reizi neredzēju instrumentu dezinfekciju un pēc procedūras pincetes tika uzreiz liktas uzglabāšanas kastītē.
● pasniedzēja visu dienu ilgi runāja pa telefonu un pat "atprasījās" aiziet uz veikalu.
● nodarbības beigās steidzināja, jo "nodarbība ir līdz trijiem, bet nu labi", taču neņēma vērā pašas novilcināto laiku. Modele ieradās stundu vēlāk, kā ir rakstīts mājaslapā, taču vēl kādu stundu bija jāgaida līdz procedūras sākumam, jo pasniedzējai bija pa vidu teorijai jāparunā pa telefonu.
● pasniedzējai trūkst zināšanu par vienreizlietojamiem aizsardzības līdzekļiem, tostarp, kā pareizi uzvilkt masku, jo "nu kāda starpība".
● tad, kad prasīju, lai pārbauda manu darbu procedūras vidū, tad ar aizgrieztām acīm teica "es taču beigās pārbaudīšu"... Jūs domājat tad, kad vairs izlabot un kļūdas ņemt vērā nevar?

Kopumā kaut ko iemācījos un paldies par to pašu, bet pasniedzēja savu darbu uztver kā nenopietnu atsēdēšanu. Mani nepameta sajūta, ka uz kursiem mani neviens negaidīja un apmācībām nav līdz galam sagatavojušies.

06.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы