Rīgas starptautiskais mācību centrs - Krāpšana

Krāpšana! Studiju kursu ir iespējams iesaldēt! Taču ja nokavēsiet iesaldēšanas maksājuma datumu, jūs zaudēsiet iespēju studijas turpināt! Nedabūsiet atpakaļ iemaksāto naudu. Jums atsūtīs epastu, ka studijas varat uzsākt no jauna, par pilni summu protams! Kā jums šķiet meitenes! Kā “jaunā mamiņa”, bez darba, kas vēlējās iegūt profesiju, lai tiek pie taisnības! Turklāt mācības notiek neprofesionāli, neprofesionāli apstākļi un vide.

11.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Комментарии (6)

B Bez_vārds 11.08.2022

Jaunām māmiņām ir naudiņa lai maksātu, ja jau bērnus var atļauties. Un ,kāpēc nestrādāt, bet mācīties? Gaišajiem prātiem jāmācās, ja jau bērnus dzemdē, tad jau tikai lai ar kautko nodarbotos tiek studets, kamēr kāds tiešām kam tas ir vajadzīgs nemaz netiek studēt... ja kas nepatīk vari jau dibināt savu skolu. Tikai protams, vai jaunā māmiņa to pavilks...

T TinaStolcer 11.08.2022

Šo komentāru” bez šaubām” ir atstājis kāds mācību centra RIS pārstāvis! Neraizējieties Russian meitenes, izvazāsim jūsu “ mācību centru” pa visiem soc. tīkliem 🤍

E Ewa777 11.08.2022

Kāpēc netiek tie,kam to vajag? Tās ir maksas studijas. RIS nav budžeta studiju. Māmiņai varu ieteikt turpmāk lasīt līgumus pirms paraksta. Visi maksājumi ir atrunāti dokumentos.

T TinaStolcer 12.08.2022

Dārgās mācību centra RIS pārstāves, administratores, beidziet sevi pazemot rakstot atbildes uz šo sūdzību!

E Ewa777 13.08.2022

Man nav nekāda sakara ar RIS. Vienīgais,kas šeit sevi pazemo esat Jūs pati.

T TinaStolcer 13.08.2022

Viss kas augstāk aprakstīts ir no patiesas pieredzes, kas gūta nesen. Pēc agresīvajām atbildēm, secinu, ka tas ir tas pats nekompetentais personāls, ar kuru notika negatīvā komunikācija! Kad jāmaksā ikmēneša maksa par kursiem, tad personāldaļa, gan sūta sms, elektroniskos pastus un zvana, bet šajā situācijā, par kursa iesaldēšanas maksu nesaņēmu nevienu atgādinājumu, par procedūru, kuru cilvēciskā faktora dēļ nokavēju, taču izpildīju. Secinājums- mācību centrs zaudē lojalitāti, klientu, kas vēlas apgūt vairāk kursu izglītības iestātdē. Ieguvēja nav neviena puse.Tā kā mācību centram ir tiesības ieturēt manu iemaksāto naudu un neatgriezt, man savukārt ir tiesības paust neapmierinātību un sašutumu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы