Rīgas Piena Kombināts - Rasas kefīrs 2%

Labdien.

Vēlējos visus bridināt, kad rasas kefīrs 2% ir vienkārši nedzeram, no kefīra ne smakas, nu jaa smaka ir be ne kefīra:) bet gan pelējumu, garšo pēc ūdens mmmm neko vairs nekad nepirkšu no rasas produkciju nu ja nu ir vēlēšanās izliet kefīru izlietne tad drīkstat pirkt :)

A

Комментарии (9)

4 4u4undras 15.07.2009

Vi navernoe ili sokrawennij sotrudnik, ili Vas obideli na rabote.Kupila v4era, segodnja i budu pokupatj etot kefir...i nikogda ne bilo nikakix precedentov:) Lu4we obratitesj v magazin, gde Vi pokupali etot kefir, kak oni ego xranili, v kakix uslovijax.

R Raivis 15.07.2009

Varbuut traapiijaas braakeeta paka.Rasas Kefiirs ir loti kvalitatiivs

O Olga 15.07.2009

Vislabāk garšo tieši Rasas kefīrs. Ļoti kvalitatīvs. Vienreiz man gadijās sarūgusi paka, bet tas bij tāpēc, ka veikalā kur pirku, tai vitrīna, kura atdzesē, bija salūzusi...
Dīvains cilvēciņs, laikam tiešām vai nu atlaists darbinieks, vai arī konkurents.

K krot 15.07.2009

dzeriet alu! Nevajag kefīru!

I ieva 16.07.2009

Piekrītu 100%!!! Tagad laukos man pērk pienu radinieki 3 litrus burkā un es no ta vāru zupu, no virspuses vācu krējumu un no parēja piena sanāk debešķīgi garšīgs rūgušpiens, lidzīgs kvalitatīvam kefīram, tādam, kuru nopirkt veikālā diemžel nevar! visiem iesaku

P puks 30.07.2009

tas ka RPK taisa visu no udens nav zinams tikai pasa RPK darbiniekiem un tiem kam no bernibas ieborets ka piens nak nevis govij no pupa bet no RPK pakas.
Nu ku zel man to garigi nabadzigo kefira "rasa" dzeraju, bet nu katrams savs cels saja dzive ejams.
Par saldejumu ari butu jasak PTA intereseties, jo izradas importetais saldejums pa 99% ir nevis no piena, bet no augu taukiem un ja ir rakstits vanilas, tad tas nozime ka labakaja gadijuma ta ir tikai vanilas kimiska garsa nevis ista vanila. Nu ko ta turpinat starpnieki, lai jums veiksmigi tikt vala gan no zemniekiem gan no pircejiem.

A Aleksandrs 30.07.2009

Suda kantoris, meslaine ista.

J Julianna 01.10.2009

Varbut jus aizmirstat uz dati paskatities uz iepakojuma?

A angel 03.05.2010

1. Pirms pirkt, jāpaskatās uz datumu...
2. ne vienmēr vainīgs ražotājs, jautājums veikalam - cik ilgi glabāts un kādos apstākļos??? (tas par temperatūru) Jo produkti pie nepareizas glabāšanas arī bojājas, starpcitu :p

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы