www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Transportlīdzekļa bojāšana

Rīgas pašvaldības policija - Transportlīdzekļa bojāšana

Situācija tāda, novietojis auto tur kur parasti, dažas dienas nebiju Rīga, atgriezos un notikusi, tāda situācija 07.08.2023 datuma Matisa iela uz deju svētkiem, pamosos 08.07.2023, mašīnas nebija, visas parejas mašīnas ari, kuri bijuši blakus, sācis meklēt mašīnu atradis, tā bijusi evakuētā, pa naktīm, bez manas klātbūtnes, ar pašvaldības policijas lēmumu ir dokuments, bet tas jau labi, uzlikuši, laika zīmi, tāda veida, ja iebrauksi, starp majam, vispār to zīmi neredzēsi, bet problēma cita, iesēžos mašīnā knap to iedarbinājis, mēnesis nav pagājis, mašīnā vairs, nav iedarbināma, pārmanījās bijuši, tieši, pēc evakuēšanas, policija informēta, par notikušo, priekšniekam elektroniski rakstījis, atbilde, ka iesniegumi pieņemti bijusi, adekvātu atbildi, neesmu dabūjis, mašīnai iet licenze 134 euro, katru mēnesi, apdrošināšana 170 euro, katru mēnesi, labot neviens nesteidzas, ar SIA Īpašnieku sazinājos, nekādu adekvātu risinājumu nebija, tas uzskata, ka neesot bojājis, bet tā iepriekšējā diena bijusi Csdd, luzuma nebija un no gaisa tas neparādīsies, par 200 km celju, vai stāvēšanu 8 stundas, paliek tiesa, tas ir ilgs process un zaudējumi, no manas pusses, kamēr tas notiks, nezinu cik ilgi būs jāgaida, gadu, vai nu vairāk, kamēr izdomas, ka pienācis laiks atrisināt problēmu.

05.08.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Комментарии (15)

Z Zenjok777 05.08.2023

Sveicinati,neredzu problemu,sia ipashniekam izlabot to,ko ir sabojajis,panjemt,savu to pashu evakuatoru,aizvest mashinu servisa,saremontet un no savas apdrosinasanas kompanijas,dabut zaudejumus atpakalj,ja pec pateikto,vinjam ir viss apdrosinats,gan vinjam bus labi sabojajis mashinu,bet salabojis,gan man noterzejushi nervus,pazaudejis laiku,pelnju,bet tomer salabojushi to ko salauzushi un varu doties darbos,problema atrisinata un visiem labi,pieradijumi ir,ka evakuejushi,tieshi ta sia un mashina nebija ilgstosha stavesana,pagajusaja diena bijusi csdd,tada luzuma nebija,par 200 km celja un 8 stundam stavesanas,tada veida luzums,no tuksha gaisa neparadisies,ka mashina nenobraucot menesi apstajas un nav iedarbinama.

Vai esi mēģinājis rakstīt pareizi? Tas, ko tu uzrakstīji, ir pilnīgas muļķības!

Z Zenjok777 05.08.2023

Tu pjosik,kad trapisi,tada situacija,tad ari to sapratisi,visu ka bijis,ta ari uzrakstijis,ja nav ko pateikt,pieturi to viedokli,pie sevim.

Vai, nav, komatu, padaudz? Pameģini, vel, katru, vardu, iebazt, iekavās, un, pediņās, analfabets!

Vainavkomatupadaudz?Pameģinivelkatruvarduiebaztiekavāsunpediņāsanalfabets!

Z Zenjok777 05.08.2023

Ja,ta tur bijis blakus un visu redzejis?

Z Zenjok777 05.08.2023

Es jau uzrakstijis,ka viedokli var paturet,pie sevim,ja nezini,kam ir domats saits,sudzibas.lv.

Z Zenjok777 05.08.2023

Ne jau tev lemt,cik man daudz rakstit,rakstishu tik daudz,kamer neatrisinashu,uzrakstishu velreiz,ka tavs viedoklis neinterese,sludinajums tev,nav uzlikts,nevaru saprast,ko tu visu laiku raksti,nav ko darit,saits sudzibas.lv,nav domats,lai lasit tavus bezjedzigus komentarus.

RAMONA👀 06.08.2023

Kkāds murgojums. Kādā sakarā vispār tā TA lapa? Pats nerūpējas, nomet un tad čīkst.

Z Zenjok777 06.08.2023

Nevaru saprast jēgu, no tava komentāra, T a lapa tas ir pierādījās, ka mashina nebija pamesta, bet kustējās, ka arī, ka tehniskā lūzuma nebija, tu ja nesaproti jēgu, jēgas no tava komentāra nav, ka arī laikam nesaproti, kam domāts saits.

RAMONA👀 06.08.2023

Tad Tu saki, ka nebiji Rīgā, tad mašīnai bija TA ieta dienu pirms tam. Kā tad īsti ir? Parasti šādas zīmes liek ļoti laicīgi. Pats vainīgs, ka neredz zīmi un tad kkādu murgu raksta.
Paskatoties kādā adresē a/m evakuēta un dzīvojot netālu, jāsaka, ka tur tak jau visu nedēļu autobusi stāv un ir laicīgi viss paziņots. Katrus dziesmusvētkus.

Z Zenjok777 06.08.2023

Tev vēlreiz rakstu, ja jēgu nesaprotu neraksti, iet runa, par bojāšanu, to darīt neviens nevar un atbildību nesīs visi, gan policija, gan sia.

RAMONA👀 06.08.2023

Jēga nav tavam ierakstam. Kkāds sviests. Ievēro likumus un nevajadzēs čīkstēt kā bērnam katru dienu.

Z Zenjok777 06.08.2023

Kā arī nesaproti, par mashinam neko, no tukša gaisa lūzums parādīties nevar un viss ir noticis, tieši, pēc evakuesanas, iepriekš viss bijis normāli, trāpīs tāda situācija sapratīsi, pēc mashina rūpējos un gatavoju skatej, ka redzams problēmas, tikaj ar gaismu bijušas, tagad vispār nav iedarbināma.

Z Zenjok777 06.08.2023

Jēga ir, doma tas sūdzības tāpat vien aizies un viss, ne tā nav, tie būs redzamas un pirms kāds sauks evakuatoru gan jau redzēs atsauksmes, bet par to lietu tiesa taču būs neuztraucies,tikaj nevaru saprast, prieks kam tu tos komentārus raksti, neko tur taču nejēdz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы