LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs Baltā lāča voljerā netīrs ūdens

Rīgas zooloģiskais dārzs - Baltā lāča voljerā netīrs ūdens

Labdien!
Vakar biju zooloģiskajā dārzā un šausminājos par to ka mūsu vienīgais Latvijā- baltais lācis, dzīvo savā voljerā ar purvi. Ūdens tik netīrs uz zaļš kā atgādina purvi, nu kā šajā karstumā lācis var izdzīvot bez ūdeni? Un kā viņš var nopeldēties un paliktu balts? Vai zoodārza darbinieki varbūt aizmirsa ka viņiem ir baltais lācis? Lācis tik nelaimīgs, ka izskatās ka viņš tikai un domā, kā pamest šo zemi. Lai nemocītu dzīvnieku labāk atdodiet to cita pasaules zoodārza, kur ir ērtības lācim. Vienkārši briesmīga attieksme pret dzīvnieku.

Комментарии (4)

S Sfinksa7 11.06.2017

Labdien. Pilnīgi piekrītu raksta autorei. Arī mēs ar bērniem bijām Zoo 3 ned atpakaļ un tieši tas pats skats. Arā +25°... baltais lācis nomocījies. Ūdens zaļa žļurga, no kura jau vēmiens nāk tik skatoties caur stiklu. Mans piecgadīgais bērns kurš bērnu dārzā un mājās no grāmatām mācās par zvēriem manāmi šokēts prasīja man: "Kāpēc lācītīm tāds zaļš netīrs ūdens? Viņi taču dzīvojot ziemeļos kur esot zils ūdens." Un pat viņš pamanīja, ka lācītis "saskumis". Pati 30 gadus katru gadu eju uz Zoo un tik nožēlojami netīru voljēru redzu pirmo reiz. Tas ļoti bojā garastāvokli vecākie, kā arī šokē bērnus.

Вот читаю стенания защитников животных и вижу за их спинами фирмы Литвы и Эстонии. Думаете это бред? Нет, это происки конкурентов: за акциями в звероводческих хозяйствах типа "Gauja" по выпуску ОДОМАШЕННЫХ норок стоят литовцы . Для справки: в Латвии 6 (ШЕСТЬ!) звероводческих хозяйств, в Литве их 400 (ЧЕТЫРЕСТА!), но там никто не протестует! А условия содержания ОДИНАКОВЫ, что в Латвии, что в Литве. Теперь добрались до цирка и зоосада. Неспроста на радио типа SKONTO усиленно рекламируют турпоездки в литовские и эстонские аквапарки, цирки, зоосады и курорты!.. Конкуренция шедро оплаченная, однако...

S Sfinksa7 11.06.2017

Kādai šizai jābūt, lai vienkāršā aizrādijumā Zoo par neēstētisko skatu un nelabumu uzdzenošo žļurgu lāča krātiņā saskatītu kaimiņvalstu sazvērestības teoriju... :))) Atļaušos piebilst,ka personīgi es pat tuvu neesmu dzīvnieku aizstāve, jo ja tā būtu tad diez vai apmeklētu Zoo un priecātos par zvēru turēšanu nebrīvē. Vnk tiešām tas ūdens ir briesmīgs tur. Un ne jau tikai kaut kādi pieaugušie to pamana. To bērni pamana pirmie.

Деньги не пахнут! (c)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы