www.sudzibas.lv Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments Slikts serviss, ēka avārijas stāvoklī (kāpnes, fasāde, kolonnas, asfalts)

Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Slikts serviss, ēka avārijas stāvoklī (kāpnes, fasāde, kolonnas, asfalts)

Rīgā, Jukuma Vācieša ielā 6 pie mājas asfalts ir avārijas stāvoklī, kā arī mājas fasāde, dz/b kolonnas un kāpnes avārijas stāvoklī (skat.fotofiksāciju), elektrības komunikācijas nav izolētas (skat.attēlā). Es sazinājos ar SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, viņi atbildēja ka veiks ekspertīzi, bet līdz šīm brīdīm nekas nav darīts.

14.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

pie mājas asfalts ir avārijas stāvoklī, kā arī mājas fasāde, dz/b kolonnas un kāpnes avārijas stāvoklī (skat.fotofiksāciju), elektrības komunikācijas nav izolētas (skat.attēlā) = = = Tas nav pilsētas īpašums, bet gan tavs!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы