Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Slikts serviss

Labdien.

Mēs par tīru rīgu, lozungs labi izklausās, bet neatbilst patiesībai.
Šī atkritumu izvešanas kārtība nekam neder, vai nu arī tā netiek pareizi organizēta. Visi mēsli ir uz ceļa, kur jāiet garām ikdienā. Kādreiz bija bērzu aleja, tagad miskastes aleja.
Viestura prospekta no 1 līdz 25 n mājas pagalmos ir pietiekoši daudz vietas, lai izvietotu miskastes un lielo gabarītu atkritumus, lai nebūtu jādzīvo miskastē. Liela gabarīta atkritumus var novietot atsevišķi visām mājām kopīgi vienā vietā.
Ja nevarat izdomāt kā pareizi organizēt mēs par tīru Rīgu, tad vismaz izvediet miskastes un liela gabarīta atkritumus savlaicīgi.
Uzlieciet vismaz ielāpus ceļam, ja nevariet uzklāt dzīvojamo māju pagalmos jaunu ceļa uzklājumu. Kaut gan bija kādreiz piešķirta Eiropas nauda, lai tiktu sakārtoti dzīvojamo māju pagalmi.
Vai tiešām pērnā gada lapas maisos, stāvēs līdz vasarai.

Paldies par svētku noskaņojumu.

P. S. Ziemeļu rajona namu pārvaldei regulāri jāatgādina par lielu gabarītu atkritumu izvešanu.
Fotogrāfijas fotografētas 31.12.2023.

31.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

B Bez_vārds 31.12.2023

Atrada īsto dienu kad sūdzēties. Kur biji darba nedēļas laikā... bija vesela darba dienu nedēļa kad sūdzēties, bet nē, jāsūdzas svētkos.

G Gulbenietis 31.12.2023

Lielgabarīta atkritumus pašiem ir jāved uz pieņemšanas puntu un nebūs par ko sūdzēties.

Velvetpopstar 31.12.2023

Ir cilvēki, kuri paši nevēlas izvest lielgabarīta atkritumus, tāpēc pa kluso atstāj pie atkritumu tvertnēm.

M MartinsVilemsons 03.01.2024

Rīgas pašvaldības Mājokļu un vides departaments:

Esam sazinājušies ar atkritumu apsaimniekotāju SIA “Eco Baltia vide”, kurš norādīja, ka sūdzībā norādītās ēkas ir SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” apsaimniekošanā.
Liela izmēra atkritumu izvešana tiekot veikta pēc klienta pieteikuma un pakalpojumu SIA “Eco Baltia vide” sniedzot trīs darba dienu laikā.
SIA “Eco Baltia vide” norādīja, ka Viestura prospektā 13; 15 un 23 – pieteikums saņemts par atkritumu izvešanu tika saņemts 19.12.2023. un atkritumi tika izvesti 21.12.2023..

Papildus SIA “Eco Baltia vide” informēja, ka Viestura prospektā 1.-25. ir arī mājas, kuras apsaimnieko citi namu apsaimniekotāji, kuri vispār nepiesakot liela izmēra atkritumu izvešanu.

Aicinām iedzīvotājus vērsties pie sava nama apsaimniekotāja, ja pie konteineriem tiek uzkrāti liela izmēra atkritumi, jo saskaņā ar 29.11.2019. Rīgas domes saistošo noteikumu Nr. 87 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā” 25.9. punkts paredz, ka nama apsaimniekotāja pienākumos ietilpst nodrošināt liela izmēra atkritumu izvešanu, par šo atkritumu savākšanu vienojoties atsevišķi. Ja noslēgtais līgums ar atkritumu apsaimniekotāju paredz regulāru šāda veida atkritumu izvešanu, persona atkritumus novieto to savākšanas vietā īsi pirms noteiktā savākšanas laika un tādā veidā, kā to paredz atkritumu apsaimniekotājs. Šī punkta nosacījumi piemērojami tiktāl, ciktāl līguma, kas noslēgts starp dzīvokļa īpašuma īpašnieku un daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas apsaimniekotāju, noteikumi neparedz citādi.

Kā arī par pārpildītiem konteineriem iedzīvotāji var vērsties pie sava nama apsaimnikotāja, jo atbilstoši Rīgas domes 29.11.2019. saistošo noteikumu Nr. 87 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā” 25.3. punktam nama apsaimniekotāja pienākums ir nodrošināt un uzturēt kārtībā atkritumu konteineru novietnes, raugoties, lai tās ir pieejamas nekustamā īpašuma iedzīvotājiem un atkritumu apsaimniekotājam. Norādām, ka atkritumu konteineru skaits, izmērs un izvešanas biežums ir jāpiemēro faktiskajam atkritumu daudzumam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы