Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Brasas gaisa kvalitāte

Lūdzu apsekojiet remontdarbus Brasas rajonā,pie tilta un pie Valdemāra Rimi. Rajonā jau 4 dienu nav iespējams atvērt logu un gaisa kvalitāte ir zem katras kritikas un izsauc alerģiskas reakcijas. Pārbaudiet lūdzu kā var novērst bitumena daļiņu piejaukumu gaisā, kas izplatās no remontdarbiem rajonā tā ,lai tas neietekmētu iedzīvotāju veselību un netiktu pārkāpts likums par tiesībām uz tīru gaisu. Vai vismaz tad uzlieciet paziņojumu par gaisa piesārņojumu ar īpaši bīstamu vielu piejaukumu (bitumens),lai sevi pasargājot cilvēki varētu lietot sevi aizsargājošu masku. Bitumens ir kancerogēns un atzīts par veselībai bīstamu. Lūdzu rīkojieties !

17.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (3)

V Velvets7 20.05.2022
Apstādījumi Krasta ielā,, Rīgā

Kurš ir atbildīgs par Krasta ielas apstādījumiem? Nezāles - pērkones un citas pārņem kultūraugus. Kurs ir atbildīgs par nolaidību?

S Sudzibas.lv Admin 01.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K Klēr 17.06.2022

Tak, kādu laiciņu atpakaļ ziņās bija par šo ( bitumens) teikts ka tādas vietās vēlams cilvēkam lietot sejas aizsarga masku lai mazinātu to iespējamību iekļūt elpceļos remonta darba dēļ, kurā rajonā es precīzi atcerēties nevaru jūs man piedodiet.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы