LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Centrālcietums Attieksme pazemosana spīdzināšana

Rīgas Centrālcietums - Attieksme pazemosana spīdzināšana

Ir zinams ka ari informacija apstiprinajjas ka rcc notiesatajis juris bikirnieks par pedofeliju ieslodzijuma tirgo mobilo telefonus ka ari uzmacas sievietem caur soc tikliem ar feik profiliem taa 4 dienas atpakal ši persona sutija man nekitras bildes fb un prasija lai es aizsutu vinam savas bildes kaa ari ši persona cietuma tika izmitinata 5k 1 vieniba kur tirgo notiesatajim wi-fi signalu.

Z

Ещё Rīgas Centrālcietums жалобы

Комментарии (5)

Z zaiga1989 07.08.2020

Šausmas

J Jurijs 07.08.2020

Vai! Ko nu tagad darīsim?
Aļo garaž, tas ir cietums, tur ir cita dzīve. Mēs dzīvojam latvijā (ar mazo burtu), mums korupcija sit augstu vilni un tas attiecās arī uz šādām iestādēm. Neko Jūs nepanāksiet un sūdzēties varat kur gribat. Šāda situācija vienmēr ir bijusi un būs, un ne tikai latvijā. Tādā diemžēl ir tāpatiesība.

к КУ 09.08.2020

Rikosimies ka visi latviešu meitenes - patrioti: seksuāli apkalposim cietumniekus bez maksas. Iz ļubvi k iskustvu!

к КУ 09.08.2020

un ne tikai meitenes...

M Malkavs Igo 12.08.2020

Ir patīkami dzirdēt kā apmelo cilvēku,ja es nepazītu šo cilvēku,tad būtu cits stāsts.Var redzēt ka tas ir rakstīts no cietuma,un agri vai vēlu tiks izskaitlots temata licējs,un griezīšos tiesībsargājošās instancēs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы