LV RU

Rīgas 6.vidusskolā/ Elma Rudzīte - Briesmīgs darbs

Skolotāja māca vidusskolai programmēšanu un to dara ļoti savdabīgā veidā. Skolotāja runā ar sevi, sagaida no skolēniem vairāk, nekā māca, dod aizskarošas iesaukas skolēniem, runā par savu privāto dzīvi tik daudz, ka skolēni labāk zin, ko skolotāja darīs pēc stundām, nevis to, ko būtu jāzin programmēšanā. Vidusskolēni vēl pacieš visas grūtības un mājās pasmejas par skolotājas viegli manāmajām garīgās veselības problēmām, bet problēma ir tajā, ka Rīgas 6.vidusskolā skolotāja māca arī mazākām klasēm informātiku un vidusskolēni jau vairāk uztraucās par mazākajiem bērniem. Skolotājai patīk novirzīties no tēmām un aiztikt skolēnus. Šai sievietei nav vietas skolotāja darbā! Paviršā attieksme neattiecas tikai pret skolēniem, bet arī saviem darba kolēģiem-citiem skolotājiem. Citus skolotājus apvārdo skolēnu klātbūtnē.

L

Ещё Rīgas 6.vidusskolā/ Elma Rudzīte жалобы

Комментарии (6)

M MohawkUshanka 25.06.2018

Agrāk mācījos pie šīs skolotājas, bet nu jau vairs nē. Atceros, ka vienu reizi šī skolotāja pavadīja apmēram 10 minūtes no stundas laika, lai izklāstītu savu "konspirācijas teoriju" par to, ka "Nike", "Reebok", "Adidas" un citas apģērba kompanījas nozaga sporta kurpju dizainu no "Asics". Varu apstriprināt informāciju par apvainojošām iesaukām skolēniem.

N Nesatricināmais 10.11.2019

Laikam šai skolai ir talants izvēlēties informātikas skolotājus. Arī patreizējais informātikas skolotājs Kalvis Kincis ir seksuāli izmantojis nepilngadīgu skolnieci. Tādam nav vietas mācību iestādē.

J Justicetaisnība 07.01.2020

Neticu!
Viens no sakarīgākajiem skolotājiem.

S Sintija2001 03.07.2020

Ārprāts!
Tas Kalvis vēl strādā šinī skolā? Ko skolas direktors par šito visu saka?

J Jānis Bērziņš 14.07.2020

Skolas direktors visu zināja, bet Kalvis Kincis ir labā roka direktoram... Par to zināja sociālais pedagogs, skolas psiholoģe un neko nedarīja. Nebrīnīšos, ja tas nav vienīgais gadījums... Tā kā vecāki sargiet bērnus, nesūtiet viņus šai skolā pie pedofila un skolas direktora, kurš to visu piesedz.

J Jānis Bērziņš 14.07.2020

Jūs varat neticēt, bet tas ir fakts - viņš skolnieci izmantoja un piespieda nopelnīt atzīmi seksuālās darbībās. Viņam bija attiecības ar skolnieci, bet pareizāk saukt to par izmantošanu, jo viņš bija varas attiecībās pret viņu. Tas nav normāli un nav pieļaujams. Zināms vismaz vēl viens gadījums, kad viņš rakstīja skolniecei, lai satiktos. Varbūt viņš ir mainījies un vairs tā nedara, bet kur tam ir garantija? Tik skumji, ka to ir tik grūti pierādīt un viņš izsprūk sveikā cauri. Šie komentāri ir vienīgais veids, kā varam neļaut šim noziegumam nogrimt. Sargiet bērnus, nesūtiet tos šajā skolā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы