LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Zema apkalpošanas kultūra

Rīgas 1. slimnīcas poliklīnika - Zema apkalpošanas kultūra

Mana sūdzība ietver tādu nieku kā zema apkalpošanas kultūra, ar kuru diemžēl mūsu sabiedrībā mēs sastopamies bieži. Tomēr gribas redzēt citu ainu, esam taču Eiropā.! Bet varbūt tās ir naivas vēlmes?! 30.03.2017. es biju pie ārsta vizīte Rīgas 1. slimnīcas poliklīnikā. Kā pieklājas, nodevu virsdrēbes garderobē. Uz manu paldies un lūdzu es pretī saņēmu mēmu klusumu. Izņemot ārā virsdrēbes, garderobiste, kurai jāapkalpo klienti runāja pa mobilo telefonu un vienlaicīgi meta uz letes klientu virsdrēbes. Liekas, ka šai darbiniecei trūkst elementāras zināšanas ar pieklājību, Bet varbūt tā ir šīs organizācijas kultūra?! Ar cieņu, Iveta!

I

Комментарии (2)

veesaa007 30.03.2017

Nē, neaizstāvu nepieklājīgos un, iespējams, ka "šī nepieklājība" ir nepatīkama, bet- atkārtošos. Ja cilvēku tāds sīkums dara nelaimīgu, tad prieks par to, ka cilvēkam nav reālu problēmu.

B BK 31.03.2017

Ak tu nabadzīte.Moralo traumu nedabuji?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы