LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Reģistratūrai laiks brīvdienās.

Rīgas 1 slimnīca. - Reģistratūrai laiks brīvdienās.

Šausmīga apkalpošana!
30 minūtes jāgaida līdz kāds paceļ klausi un kad to izdara,dāmīte atbild tā, kā es būtu viņai personīgi zvanījusi un iztraucējusi skatīties mīļāko seriālu!
Tas ir administrātora darbs,stājoties darbā visi zin,ka zvanu būs daudz,cilvēku daudz un dažādi,bet tas darbs apkalpošanā kas nedod nekādas tiesības būt nelaipnam un aizkaitinātam,ne paldies,ne lūdzu,informāciju arī nesniez ,ko lai saka,saprotu ,ka cilvēki ir noguruši,mazas algas,viss mēdz gadīties,bet tā nav pirmā reize,tas tur notiek visu laiku.

Tak laidiet tās nogurušās administrātores pensijā,dodiet iespēju jaunākiem strādāt,varbūt klausule nebūs tik smaga un pozitīvāks skats uz dzīvi..

T

Комментарии (2)

donna b 21.11.2018

LOL. Varbut vari ieteikt kadu jaunu un pozitivu cilveku, kas grib iet stradat tur par klausules celaju?

F Flavia 15.05.2019

Mani tracina, ka 1.slimnīcu nevar sazvanīt! Nezinu, kā viņi organizē šo darbu, bet tas ir pilnīgi garām!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы