LV RU

Rīgas 1. Slimnīca - Dr.Dambergs LOR

Sveiki visiem! Ludzu neejiet pie LORa dr.V.Damberga. Vizīte ilgts līdz 10 min, samaksāju 32 EUR un pateica trīs teikumus - nekas traks, papūsiet kakla laringo spreju, deguna kaut ko un viss bus ok, neskatoties uz to, ka es vairākas reizes viņam atkārtoju, ka es jau 1.5 nedēļu dzeru antibiotikas un temperatūra turas, sāp loti kakls no rītiem un vakaros, grūti daudz runāt !! Ka ari viņš pats izskatījās vel sliktāk neka es, smagi elpoja, deguns ciet un visas tas 5 min kuras pavadīja pūta virsu ar savu smirdīgo elpu !!!VNK ... pipec..gribas lamāties. Tad, kad esi slims, neviens neko nezin, nevar palīdzēt vai mežonīgas rindas !

K

Комментарии (8)

R Rigonda 16.11.2015

Nu galīgi negribu piekrist šeit teiktajam..Dr.Dambergs ir tas, kurš mani 2006 gadā izglāba.Arī tagad, ja ir nepieciešamība, konsultējos tikai pie viņa!!

K Kamila444 16.11.2015

Iesaku aiziet 2015.gadā!

R Rigonda 27.11.2015

Biju arī šajā gadā pie Dr.Damberga! Un, nevaru sūdzēties.

Z Zinātāja 30.11.2015

Briesmīgi!
Tikko biju pie viņa. Gribējās tik daudz ko viņam pretī sliktu pateikt!
Ausī iekaisums, varbūt pati vainīga, jo sabakstīju... Bet! Viņš teica tādus tekstus: "Pati vainīga!", "Kurš tev mācīja, ka ausis jātīra vispār? Skolā mācīja?", "Kad cilvēkiem ir aizcietējumi, vai tad viņi ņem mietu un baksta resno zarnu?", "Vai tad tu pirkstus mutē arī bāz?" un tā vairākas reizes... Es jau aizkaitināta prasīju, lai dod tās receptes un es iešu prom, bet viņš teica "Pagaidi!", un vēl dažus šādus salīdzinājumus nobēra...
Šie teksti izklausās pēc tādiem, kādus viņš ikdienas visiem stāsta... kā "labos" piemērus...

Nožēloju!!! Vairs nekad pie viņa neiešu!!!

A Aleksandrs Kudrjavcevs 31.10.2016

Biju izstaigais tris slimnicas, un tik Dambergs saskatiju problemu ar manu degunu un zokli. pierakstija mani operacijai un 2.11.2016 griezis.
vismaz vietu planoperacijai viņš nodrošinaja bez kukuļiem!

J Jolanta Lapšāne 31.10.2016

Man bija iesnas 9 mēn.,nepārgāja.Iepriekšējā daktere izrakstīja antibiotikas,skaloja un gandrīz izkropļoja mani.Kad tiku pie viņa,viņš mani.nosūtīja uz rentgenu un pateica,ka iesnas nepāriet līdz šim nepareizo medikamentu dēļ.Pateicoties viņam,tiku no iesnām cauri.Jā,dakteris neauklējas ar pacientiem,bet uzskatu,ka labam speciālistam tas nav arī jādara.

A Aleksandrs Kudrjavcevs 10.11.2016

Esmu operets ar Damberga rokam. Cilveks prot darbu. Nodala vinam tiriba, komanda laipna,efektiva un loti uzmaniga pret pacientu.
"Padomnu skola" diplomu netirgoja.

L Lottte 10.04.2018

Dakteris ar Lielo burtu.
Jā, viņam piemīt neliels "melnais humoriņš", bet savu jomu pārzin perfekti.
Uzklausīja, izmeklēja, veica nepieciešamās manipuācijas, atbildēja izsmeļoši uz maniem neskaitāmiem jautājumiem, visu izstāstīja - katrā ziņā profesionāla pieeja. Ja būs nepieciešama LOR konsultācija, nešauboties griezīšos pie viņa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы