www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Neatsaucīgs ārsts

Jurijs Fiļins - Neatsaucīgs ārsts

Ārsts strādā pilnīgi nesaprotamā stilā. Atnāku uz apmeklējumu ar dažādu tā paša ārsta pieprasīto analīžu rezultātiem. Samaksāju 32e par to, ko sēžu klusumā un skatos, kā pārraksta manus rezultātus no vienas lapas citā. Izraksta nosūtījumu uz nākamajām pārbaudēm un pasniedz lapu - pēc pārbaudēm atkal jānāk skatīties kā pārraksta rezultātos, tā pieņemu.
Nekādi paskaidrojumi par to, ko rāda analīžu rezultāti, ko tie nozīmē, cik nopietni vai nenopietni tas ir. Nekādu paskaidrojumu par nākamajām pārbaudēm.
Izejot ārā tikai pamanīju, ka ir arī izrakstīti medikamenti, gāju atpakaļ precizēt, atkal nekādu paskaidrojumu, kam tie ir, cik daudz, cik bieži un kā jādzer (pirms/pēc ēšanas utml.)

nesaprotu, kāpēc man bija jābūt klātienē vispār, ja nesaņemu nekādus paskaidrojumus un uz jautājumiem atbild strupi - jā, nē, nezinu...

Neiesaku.

O

Комментарии (1)

K Kapostins 17.08.2022

Precīzi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы