LV RU

Rīga plaza - wc

Gribēju izteikt savu komentāru par neiedomājamu tizlumu, kas ir Riga Plaza veikalu tualetēs.
Pirmkārt, kā varēja iedomāties, ka bērnu apkopšanas telpā jāliek krāns ar sensoru? visu laiku uzķert ūdeni lai varētu nomazgāt bērnam dibenu, un otrkārt, krānam neregulējas karstums/aukstums. Tek tikai auksts ūdens, sākumā remdens, pēc pāris sekundēm jau aukstāks un aukstāks. Papētījām trubas zem izlietnes- un tur nemaz nebija karstā ūdens pievada. Ļoti neapdomīgi.

Комментарии (7)

Minesota 01.03.2014

Ja tu sataisies vazāties ar savu sīci pa lielveikalu, tad paņem līdzi mitrās salvetes, avārijas gadījumam. Tad nebūs nekādu problēmu. Veikalam nav jānodrošina duša bērna dibena nomazgāšanai.

K kasparnah 01.03.2014

Tev nav tiesību mazgāt bērna sūdaino dibenu izlietnē, kur pārējie cilvēki mazgā savas sūdainās rokas vai seju, tāpēc kā īsta kuce varēji likt lietā savu mēli.

J jaunkundze_Sanda 02.03.2014

Interesanti kam tad domātas bērnu pārtīšanas tualetes. ?
tad jūsuprāt, būtu pilnīgi normāli, ja tualetēs nebūtu arī tualetes papīru? ja jūs aizietu uz tualeti kādā lieveikalā nodarīt savu lietu un papīra nav. vai tad lielveikalam jārūpējas lai jūs varat noslaucīt savu pēcpusi? varējāt taču paši paņemt līdz papīru no mājām. Tieši tā sanāk pēc jūsu rakstītā ..

B Brenda 03.03.2014

Varēji bērnu atstāt mājās, lai kāds pieskata.Un šajā gadsimtā, ir pamperi, kur ir problēmas!Protams, ja pampers pilns un nav mainīts pāris dienu, vai mājās nav ūdens, tā ir tava problēma.Veikalam, nav jānodrošina visas tavas iegribas.Dibenu vari mazgāt mājās, kaut vai ik pēc piecām minutēm.Veikals nav domāts, lai visi savas pakaļas tur mazgātu.Vai tu pati arī veikalā bāz savu čuru izlietnē?

T Tre 03.03.2014

izklausās, itkā autore pieprasītu ierīkot veikalā " bērnu apkopšanas telpu", nevis ļoti pat pamatoti sūdzētos par teorētiski esošo, bet praktiski grūti lietojamo ...

vai šitie ņiprie komentētāji vismaz izlasīja, ka tiek runāts par "bērnu apkopšanas telpu", nevis jūsu privāto izlietni, kur, protams, jūs varat mazgāt vai nemazgāt ko vien vēlaties?

Latviešu tautas 03.03.2014

Тас нэкас! Мумс сэн яу кризе нау! Галвэнайс лай виси зин латвиешу валоду, вай нэ!? Ун пар окупацию нэваяг айзмирст!!!

E Elva:) 09.10.2014

Jāpriecājās, ka šad tad tur parādās arī papīra salvetes un, ka nav jāizmanto roku žāvētājs. :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы