www.sudzibas.lv Riepu Garāža Slikts serviss krāpšana

РешеноRiepu Garāža - Slikts serviss krāpšana

27.03.2024 gadā aizvedu R19 disku uz metināšanu, bija viena plaisa ko uz vietas teica ka var bez problēmām sametināt, kad izdeva lapu ar diska pieņemšanu un veicamajiem darbiem vienojāmies, ka pievienosim arī valcēšanu ja iespējams tāda būtu nepieciešama pēc metināšanas, 28.03.2024 saņemu zvanu, ka disks ir sataisīts un arī izvalcēts, kopā samaksāju 60 eiro par padarīto. Pozitīvi noskaņots devos pie meistara, lai uzmontētu riepu un nobalansētu, uzliekot riepu uz balansētāja, uzreiz vizuāli bija redzams, ka disks ''met'', ir saliekts, nu neko vairs darīt zvanu. Lai noskaidrotu, kas par problēmu, kādēļ disks ir saliekts, ja to viņi ir valcējuši, atbildē saņēmu, ka riepu garāžas meistars ir disku iztaisnojis cik vien labi varot, un vispār tas disks ir saliekts ''astotniekā'', tad man radās jautājums, kādēļ to nevarēja pateikt, kad es saņēmu savu disku, tad man teica ka viss ir izdarīt un sataisīt, tik samaksā 60 eiro un dodies tālāk, ja viņi būtu pateikuši, ka disks nav kārtīgi izvalcēts un ir bojāts, tad to nebūtu to vedis uz servisu, lai montētu riepu un balansētu, vienkārši nauda izmesta, uz vietas aprunājoties ar sev pazīstamiem servisa darbiniekiem, visi vizuāli redzot teica ka tas disks nemaz nav valcēts, tad kopumā esmu samaksājis par darbu kurš netika izdarīts riepu garāžā, un uzmontējis riepu kuru atkal vajadzēs ņemt nost. Neiesaku nevienam vest savus diskus uz šo kantori, ja šādi attiecās pret klientiem un viņu lietām. Noteikti nevienam nekad neieteikšu šo uzņēmumu.

28.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Aldis Šmits 17.05.2024

Riepu garāža ar mani sazinājas, meisters atvainojās ka neinformēja mani par diska stāvokli, nauda tika atmaksata, paldies par atsaucību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы