www.sudzibas.lv Renti Krāpšana

Renti - Krāpšana

12.08.2020 ierados minētajā adresē, lai noformētu mašīnu līzingā, ko paši piedāvāja ka tas ir iespējams. Darbinieks Saka, ka tirgo mašīnas līzingā, arī tad, ja mašīna nav ņemta viņu placī. Ieradāmies adresē ar auto, kur viņi veica apskati un novērtēšanu. Pajautāja kāda Cena nepieciešama, jo pirku no citas personas. Ok, tik tālu viss ok, novērtēja par to summu, ko gribēja auto pārdevējs, proti 1550 eur. Sagatavo dokumentus, iedod parakstīt līgumu. Uzjautājot, kādēļ tik liela pārmaksa, atbilde sekoja, ka tā ir mana izvēle. Pirms tam gan vēl teica ka taisa nomas līgumus mašīnām, bet tas esot tas pats līzinga līgums. Nu labi, mašīna nepieciešama un es piekrītu šim it kā līzinga līgumam, parakstu to. Esmu 2 gadus laikus veikusi mēneša maksājumus, līdz ko man 09.09.2022 atskan telefona zvans no renti ar sekojošu jautājumu - vai es vēlētos ka mašīna tiek pārrakstīta uz mana vārda. Protams ka vēlos, uz ko man atbild, ka tad man jāsamaksā auto vērtība 1550 eur pluss līgumsods 127 eur, un mašīna tiek pārrakstīta. Man šoks, kāds vēl līgumsods? Atbilde - nu tas esot tāpēc, ka laužu nomas līgumu. Kādu vēl nomas līgumu, ja man tika teikt, ka tas esot tas pats līzinga līgums. Cik iepazīstos ar info sūdzības.lv lapā, nav pirmais gadījums, kad cilvēkam pērkot mašīnu līzingā, tā nonāk nomā uz laiku pie cilvēka ar iespēju pēc gada nopirkt auto. Uzskatu ka tā ir klientu maldināšana un naudas izspiešana. Esmu nesaprašanā ko darīt. Pa 4 gadiem es viņiem samaksāšu 4150 eur un līgumam izbeidzoties vēl mašīna jāizpērk 1550, tad kopā sanāk - 5700 eur. Vai tā nav tīrākā krāpšana?

19.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

G gadalaiks 03.10.2022

Nu jūs jau pati rakstāt, ka "it kā līzingu". Ja jūsu nomas līgumā nav atrunāts, ka auto vērtība katru gadu samazinās, tad jau tiešām šobrīd vienkārši nomājiet šo auto.

Pārbaudiet, varbūt lētāk sanāk patēriņa kredītā iegādāties šo vai citu auto un vnk izbeigt saistības ar Renti nomu.

Ja sabojāta kredītvēsture un neviens jums patēriņa kredītu nedod, tad arī skaidrojums, kāpēc nākas jums renti pakalpojumu izmantot, jo citu variantu vienkārši nav.

D Daiga Beitika 03.10.2022

Cienītais, gadalaika kungs! Paldies par padomu, bet šoreiz runa ir par ko citu. Proti, par to, ka ar kādām metodēm tiek panākts vēlamais rezultāts Renti afēristiem. Un vēl paskaidrošu jums, lai jūs saprotat - kāds sakars te ar sabojātām kredītvēsturēm vai patēriņa kredītiem... Es neizmantoju pakalpojumu no renti, jo ņēmu mašīnu līzingā... Būtība ir citur, izlasiet kārtīgāk par to, ko vēlējos paust citiem

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы