www.sudzibas.lv Renti Krāpšana

Renti - Krāpšana

Nevienam neiesaku šo kompāniju, mašīnu ņemot uz nomu viņi auto tehniskajā lapā sarakstīja, ka viss ir ideālā kārtībā, taču jau pirmajā mēnesī sākās problēmas ar elektroniku, mašīnai nav apsildes, uz pirkstiem nav saskaitāms cik reizes esam palikuši uz lielceļa, jo vienkārši mašīna noslāpst un neiet! Renti atsakās no pilnīgi visa, kas skar šo auto, viņiem interesē tikai izkrāpt naudu no cilvēkiem. Mēnesi auto stāv servisā, viņiem neinteresē nākt pretī saviem klientiem un pat redzot to, ka auto stāv servisā, viņi liek savu īres maksu, procentus pa pilnu klapi. Ceļa nodoklis jāmaksā pašiem, apskate pašiem, klientiem dod galīgi beigtas mašīnas, lai klienti paši taisa un tērē naudu viņu lūžņiem. Atdot viņu saplēstos lūžņus, kurus viņi iesmērē citiem nav iespējams, tad tev ir jāsamaksā vismaz 1500 līgumsods, un vēl viņi novērtēs auto defektus, kas nozīme, ka viņu lūžņus tāpat jātaisa klientiem, nevis viņiem. Nekad neņemiet tur auto, ļoti slikta krāpnieciska kompānija! Esat gudrāki, neļaujiet sevi tik ļoti apčakarēt!

12.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Renti Support Ответ от представителя 13.04.2022

Labdien,
Iesākumā vēlamies norādīt, ka mēs saviem klientiem sniedzam iespēju iegādāties lietotas automašīnas, piedāvājot tās iegūt savā īpašumā uzreiz vai noslēgt auto ilgtermiņa nomas līgumu, ja klients nevēlas iegādāties automašīnu, bet vēlas to nomāt ilgtermiņā.

Auto ilgtermiņa nomas gadījumā klientam ir jāveic papildus ar auto saistīti izdevumi tieši tāpat kā tas ir veicams, piemēram, nekustamā īpašuma īres gadījumā, kur klientam arī papildus īres maksai ir jāveic maksājumi, atbilstoši līguma nosacījumiem.

AS “Renti” mājas lapā (www.renti.lv) ikviens ir aicināts iepazīties ar papildus veicamajiem izdevumiem, izlasot mājas lapā ievietotos līguma nosacījumus.

Jāpiebilst, ka pirms auto iegādes vai ilgtermiņa nomas līguma noslēgšanas klientiem netiek liegta iespēja pārliecināties par auto tehnisko stāvokli, veicot visas nepieciešamās darbības, kuras klients uzskata par būtiskām.
Šīs darbības var ietvert, piemēram, vizuālo apskati, sertificēta speciālista apskati, informācijas izpēti no dažādām datu bāzēm par auto stāvokli kā arī braucienu ar transportlīdzekli, lai saprastu, vai noskatītais auto atbilst visām klienta vēlmēm un vēlamajam tehniskajam stāvoklim.
Tāpat iespējams realizēt arī citas darbības, kuras klients uzskata par nepieciešamām, lai novērtētu auto tehnisko stāvokli un atbilstību.

Aicinām sazināties ar mums un iesūtīt izrakstu no Jūsu minētā servisa, lai varam iepazīties ar to iepazīties, apkopot visu informāciju un vienoties par atbilstošāko risinājumu.

Jauku dienu vēlot,
Renti komanda

Комментарии (1)

S Suitfree 12.04.2022

Neieteicu nemt masinas uz autonomu, jo tasbizness turas uz tadam situacijam ka jusu. Vini remonte masinas uz jusu naudu, jo neviens nevares pieradit kapec un kad karba vai motors beigsies. bus labak autoplaci kadu 2000-3000e vw, skodu vai audi panemt kredita.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы