www.sudzibas.lv Raiser automašīnas remonts

Raiser - automašīnas remonts

Ja ir iespēja, tad noteikti izvēlaties citu autoservisu, nevis Raiser (kas ir blakus Ceļu pārvaldei).

Man te arī nesen noklapēja motors, iekšā varēja dzirdēt metalisku troksni. Šamējie "meistari" momentā paziņo, ka jāmaina zobsiksna.
Es šiem pretī, ka jau ir kādu 1,5 gadu atpakaļ mainīta. Šie, eee, eee, tad sūknis vainīgs! Jā, točna, sūknis būšot pie vainas!!! Nu ko darīt, mainām ar. Sūkni nomainīja, eļļu arī. Un jā, mašina ripo! super.

Prieks ilga tieši trīs dienas.... Un atkal viss sākās no gala - motors grab un klab utt. Aizbraucu uz citu servisu, šie skatās, ka man eļļa tāda šķidra, paostīja - benzīna smaka. Nu tad viss skaidrs, galvas blīve kaut kur laiž garām, jāmaina. Šie man prasa:
- Vai tad iepriekšējā servisā neredzēja, ka eļļa ar benzīnu?
- Nezinu...
- Kur tad tev to sūkni mainīja?
- Raiserā...
- Ā, nu tad viss skaidrs....

Nu un ko te vēl piebilst?????

R

Комментарии (9)

Ausainītis 12.03.2013

Stulbs un vēl stulbāks! Kāds sakars galvas blīvei ar benzīnu motora karterī?

J jojoj 12.03.2013

Ausaini, nav jau obligāti komentēt visus ierakstus šajā portālā... Un vēl jo vairāk tādus, par kuriem tev nav ne mazākās saprašanas!

Ausainītis 12.03.2013

jojoj, cik klasītes tu esi beidzis? Starp citu, ar motoru un citas tehnikas remontiem nodarbojos vismaz divas reizes ilgāk nekā ir pagājis kopš tu izvēlies no savas mātes kājstarpes.

B betons 12.03.2013

tu sajauci benzolu ar tosolu, bet neķer kreņķi!

J jojoj 13.03.2013

cilvēki Latvijā tomēr ir dīvaini. Viņus nevis uztrauc tas, ka šamējos kā mazos ezīšus apjāj visi kam nav slinkums, bet šamējiem tik galvenais, lai ar gramatiku viss ir pareizi...

Poh ka tevi servisā apčakarēja, jo tu tak pats esi lohs, jo nezini vai motorā var benzīns, benzols, tosols vai urīns iekļūt...

Un to pašu tie lielie servisa gudrinieki saņem pretī no juristiem, ārstiem, ierēdņiem utt. Viens otru čakarē uz vella paraušanu. Tikai tas muļķitis servisa atslēdznieks nesaprot, ka viņš var apmānīt pa 50 latiem, bet slīpēts jurists viņam pēdējās bikses novilks un vēl parādā paliksi;)))))))))))))), vai ne, Ausaini?

R raiser Ответ от представителя 13.03.2013

Labdien, cienījamo Klient !
Paldies par informāciju. Diemžēl no Jūsu stāstītā nav saprotams ar kādu auto un ar kādu tad īsti problēmu vērsāties mūsu servisā. Lai varētu Jums sniegt izsmeļošu atbildi un piedāvāt problēmas risinājumu, lūdzu dariet man zināmu Jūsu auto valsts numuru [email protected]

Ar cieņu,

Sia „Raiser” servisa vadītājs

Dannii Disaster 14.03.2013

Nekad tur neesmu bijusi, bet esmu dzirdeejusi, no dazhiem paziistamiem cilveekiem, ka esot slikts autoserviss un jaaturas taalaak.

Starp citu, pilniigi piekriitu JOJOJ. Jaa, tas aptaureetais te nepaartraukti troļļo. Ar to savu gramaatiku visiem peec kaartas uzbaazhas. Cilveekam jaarsteejas.

G Gudvins 15.03.2013

>>>>Dannii Disaster
Tu kā tajā sakamajā - viena tante teica... aizbrauc apskati kā vīri tur strādā. Citos servisos tukšums, pie viņiem rinda! Tur ir kvalitate, cena, temps!!! Viņiem dienā caur servisu iet cauri ap 50 auto

O Oriental 01.05.2013

Esmu vairākkārt šajā servisā labojusi savu mašīnu. Laikam kādas 3 reizes un visas reizes ļoti veiksmīgi.
Cenas pa darbu bija pavisam nedaudz virs vidējā.

Kad apjautājos cik maksātu zobsiksnu mainīt, protams, ka dārgi 500Ls darbs+detaļas, bet tur viss ir oficiāli, tāpēc tādas cenas. Patīk tas, ka tur blakus veikals un visas detaļas ir uz vietas dabūjamas + var izvēlēties lēto vai dārgo detaļu.
Laikam jau viss atkarīgs no meistara, tur darbinieku daudz. Tur diezgan sakarīgs čalis strādā elektronikas jautājumos.

Man kauca stūre, biju pie cita meistara sakumā, beigās Raiserā ātri nomainīja stūres pastiprinātāja eļļas bunduli un viss ok.

Kopumā izņemot visādus kreisos meistarus, labāku servisu par šito nav sanācis apciemot. Tāda nu ir mana pieredze.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы