LV RU
www.sudzibas.lv Purmaliņas Neētiska attieksme no īpašnieka

Viesu nams Purmaliņas - Neētiska attieksme no īpašnieka

Jaunmārupē, Mārupes novadā atrodas viesu nams Purmaliņas! Tās īpašnieks Raimonds. Cilvēks, kuram nav nekādu ētisku normu, ja nav kāds papīrs parakstīts par jautājumiem, par kuriem esat vienojušies, tad ziniet, ka viņš tos nekad neuzskatīs par izpildāmiem- nav tak papīra. Vīrs un vārds???? KAS TAS TĀDS!!! Vīrieša parodija! Pirms rīkojat sev atpūtu šajā vietā...apdomājiet, cik būsiet gatavi uzticēties, bet, ja tomēr izvēlaties šo vietu- obligāti nauda jādod pēc pakalpojuma saņemšanas vai viss, ko sarunājat ir jābūt uz papīra ar parakstiem!!!! Citādi būs jāatvadās no godīguma saņemšanas!
Neuzskaitīšu viņa rīcības punktus, kas un kā, jo katram tie būs savādāki. Ja pēc atpūtas seko rūgta pēcgarša, tad kas gan tā par atpūtu!!! Ja reiz Raimonds nemāk strādāt ar saviem klientiem godīgi, tad šāda veida pieeja ātri noved līdz gruntij, jo visa pamatā ir godīgums!

K

Комментарии (1)

Saivii 10.09.2019

Nubet vienmeer ar visiem ir jaasleedz liigums par visu. Tad mazaaka piikesteeshana buus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы