www.sudzibas.lv Pet City Lienes Aveniņas nolaidība, suņa nāve nesākot manipulāciju

Pet city - Lienes Aveniņas nolaidība, suņa nāve nesākot manipulāciju

Uzticējām savu mīļo suni, Lienei Aveniņai, kura ieteica veikt ķirurģisku plakstu korekciju divgadīgam veselam un stipram sunim! Pirms manipulācijas tika veikta saruna ar aveniņu, par to, kā notiks operācija, kas sunim tiks darīts un kāds būs narkozes veids? Lūdzot un piekodinot no mūsu saimnieku puses, lai narkoze būtu tikai un vienīgi inhalācijas! Aveniņa ne vienā brīdī nepieminēja variantu, ka pastāv kau 1% risks, ka mūsu mīlulis varētu nomirt! Aveniņas attieksme bija augstprātīga, bet mēs tomēr viņai uzticējām savu mīluli, jo kā nekā bijām atnākuši it kā pie laba speciālista, labā klīnikā... Bet izrādījās, ka aveniņa ne tuvu, nav laba vetārste, jo pēc 40 minūtēm, šī persona piezvanīja un paziņoja, ka suns esot nomiris, apstājusies sirds... Iestājusies suņa nāve pat nesākot manipulāciju! Kā vienkārša manipulācija, var novest pie dzīvnieka nāves? Aveniņa, kas tu esi par vetārsti, ja neņem vērā saimnieka teikto un ievadi nepareizas zāļu devas? Tu biji tā, kas atņēma mūsu mīluli un tikai tu!

13.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Pet City Support Ответ от представителя 23 ч назад

Labdien!
Veterinārās klīnikas PetCity vārdā izsakām līdzjūtību suņa saimniekiem. PetCity klīnikas speciālistiem savs darbs ir sirdslieta, tāpēc mēs zinām, ka ikviens mājdzīvnieks ir pilntiesīgs ģimenes loceklis un mīluļa zaudējums ir bezgala sāpīgs.
Saruna starp veterinārārstu un klientu, tāpat kā informācija par klīnikā veiktajām procedūrām, ir sensitīvi dati, ko nedrīkstam izpaust publiskajā telpā, tomēr apliecinām, ka konkrētais gadījums ticis izmeklēts ar vislielāko rūpību. Ārste, kas veica dzīvnieka operāciju, ir sertificēta speciāliste un konkrēto procedūru veica atbilstoši klīniskajām vadlīnijām. Izpēte apliecina, ka veterinārārste savu darbu veikusi godprātīgi, tai skaitā sniegusi dzīvniekam pirmo palīdzību un darījusi visu iespējamo, lai dzīvnieku glābtu. Diemžēl jebkura ķirurģiska procedūra, kuras laikā tiek veikta anestēzija, ir saistāma ar zināmu risku. Pirms procedūras mājdzīvnieka saimnieks tiek informēts par procedūras norisi un iespējamajām komplikācijām, šī informācija atrodama arī aktā, ko saimnieks paraksta pirms procedūras norises.
Narkozes izraisītas komplikācijas ir traģisks un neparedzams notikums, ko var veicināt visdažādākie faktori, tāpēc, lai noskaidrotu precīzu dzīvnieka nāves cēloni, šādos gadījumos ir jāveic autopsija. Arī šajā gadījumā klīnika piedāvāja šo procedūru veikt, tomēr saimnieki diemžēl no šīs procedūras atteicās.
Vēlreiz izsakām visdziļāko līdzjūtību!

P

Комментарии (3)

MURAKAMI 13.10.2021

Rakstiet uz galvēno vēt Jelgavā. Lai viņa paliktu bez licenses.
Skumji... Jūtu līdzi...

P Poison5 13.10.2021

Sirsnīgs paldies! Tas ir drausmīgi sāpīgi, jo tika atņemts ģimenes loceklis!

MURAKAMI 13.10.2021

Man pašam, viena kundze, Maskavas ielā klinikā pie Ščecinas, sabojāja taksītim veselību... Gandrīz nogalināja... Ar tādiem ārstiem citādi nedrīkst...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы