www.sudzibas.lv Pērkam Kopā Nereals sarugtinajums

Perkamkopa.lv - Nereals sarugtinajums

Labdien.Velos izteikt savu sarugtinajumu un neapmierinatibu par sis firmas darbibu.9.junija veicu pasutijumu,pasutiju legingus kas man bija ljoti nepieciesami sportam.Sanemu atpakal piegades datumus no 19.06.2015 - 25.06.2015, tas jau ir pietiekoss manuprat laiks lai gaiditu bet tas ir tikai sakums..19.06.15. Sanjemu e-mail : Saņēmām ziņu no sadarbības partnera, ka prece kavējās, līdz ar to kavēsies saņemšana.Preces saņemšanas laiks 30.06 - 3.07.Ok, lai nu ta butu es piekritu gaidit.26.06.16. sanjemu ka izsmieklu no perkamkopa.lv nakamo e-mail ar aptaujas anketu ar nosaukumu : Kā Tev patika "Sporta bikses ar uzrakstu WORK OUT"? Jus ko reali njirgajaties? Bikses tikai bilde redzejusi esmu lidz shim bridim!!!Punktu visam pielika e- mail ko sanjemu sodien 27.06.15 : Labdien!Paldies par pirkumu Pērkam Kopā!Saņemot preci esam konstatējuši, ka preces modelis un kvalitāte pilnībā neatbilst piedāvājumā norādītajiem parametriem.Šādu preci klientiem izsniegt nevaram, tādēļ veicam naudas atgriešanas procesu.Nauda Jūsu kontā ienāks līdz 5 darba dienām!Atvainojamies par sagādātajām neērtībām sadarbības partnera vārdā.Joprst es gaidu 3 nedelas, man reali chakare smadzenes par preci kuru esmu samaksajusi, un te man uzraksta ka preci nesanemsi, gaidiet naudu vel 5 dienas un mes vienkarsi atainojamies par sagadatajam neertibam!?! Viss totalaka njirgasanas!

A

Комментарии (3)

L lunards 30.06.2015

labi, ka naudu atgriež nevis atsūta nekvalitatīvu preci. Man liekas ļoti labi viss

K kravnieks 30.06.2015

ja, es ar janu pasutijam leginsus tur.uzvelkam tos uz aiziet. ... alalala

L Lepnā Lavīze 30.06.2015

Jā, persona Jana ar saviem šizo dubultniekiem uzvilka apspīlētus legginsus, paskatījās spogulī un pateica pati sev: cik labi izskatās mana resnā pakaļa! Tagad esmu skaistule! Izgāja ielās un nesaprata, par ko visi smejas... Tāpat kā šeit par n-tajiem topikiem uz visiem, kas trāpās ceļā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы