www.sudzibas.lv Pērkam Kopā fotogrāfijas neatbilstība

Perkamkopa.lv - fotogrāfijas neatbilstība

Noskatījos ļoti skaistus svārkus, bildē viņi tik vasarīgi un koši izskatījās, ka nevarēju atteikties. tā nu saņēmos un pasūtīju jau mēnesi atpakaļ vasaras svārkus/kleitu. bildē viņi bija skaistā zilā krāsā -ar norādi tumši zili,tur bija arī vēl vieni,bet tie bija nedaudz gaišāki,tāpēc nodomāju ka krāsa nedaudz atšķirsies no rudzupuķu zilās krāsas :)
nevarēju sagaidīt,kad atnāks pasūtījums...un te nu beidzot sms klāt ka varu jau doties un izņemt paciņu.aizbraucu, izņēmu un uzreiz mašīnā klupu klāt pie atvēršanas,lai pamielotu acis uz jauno pirkumu...
...bet te pākšņi man smaids izgaisa... krāsa bija nevis tumši zila,bet ganrdīz melna :( paciņas iepakojumam viss bija ok,bet svārku iepakojums gan bija saplēsts. tas laikam tāpēc, lai nevarētu atgriezt atpakaļ... esmu vīlusies, jo pirmo reizi sadūšojos lai kautko pasūtītu no LV internetveikalā... :(

V

Комментарии (3)

B Beisbolzzz 08.06.2013

nespried par internetveikaliem dēļ kautkāda pērkamkopā.lv, kas būtībā nav nekāds intrnetveikals, bet gan kolektīvais cilvēku masas iepirkšanās portāls, kur ir "speciālie" piedāvājumi gan precēm, gan pakalpojumiem.

ja sākumā tur bija patiešām interesanti un patiesi piedāvājumi, lētāk varēja nopirkt tad ar laiku un apjomu tie piedāvājumi ir vnk kļuvuši teātris, norādītas muļķīgas vecās cenas - čakare cilvēkus

P Pipars 08.06.2013

Te nu vajadzētu arī saprast, ka uz datora praktiski visas krāsas izskatās nedaudz savādāk, kā dabā. Tieši tāpat, kad turi rokās fotogrāfiju, nu, nav gluži tas pats tonītis, kas dabā. Ja būtiska ir krāsa, tad nu gan tā kleitiņa tomēr ir jāredz uz aci. Arī tas, kā noregulēts datora ekrāna spilgtums, kontrasts, var ietekmēt krāsu tonīti. Kas vienā datorā izskatās vecrozā uz cita var izskatīties bēbīšrozā, bet dzīvē vispār sārts. Sūdzība būtu pamatota, ja zilas vietā būtu saņēmusi zaļu, bet tā - vienkārši nenoveicās.

M mariupe 13.05.2015

Piekrītu, var atšķirties pustonīts vai tonīts. Bet, ja pasūti bērniņam zaļu lēkājamo rotaļlietu, bet atsūtīta tiek zaļa ar sarkaniem taurenīšiem (aprakstā un fotogrāfijā, kas tam pievienota, nebija norādīts, ka uz rotaļlietas varētu būt kāds ornaments). Ja rotaļlieta nebūtu paredzēta dāvināšanai un svētki nebūtu burtiski pēc pāris dienām, noteikti preci būtu sūtījusi atpakaļ. It kā sīkums -bet, ja es pasūtu zaļu, tad arī gaidu, ka rotaļlieta būs zaļa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы