Stradiņa slimnīca - Serviss

Gribēju pastāstīt par maniem piedzīvojumiem slimnīcā. 1,5 mēnešus atpakaļ sieva ar ātro palīdzību iebāza mani slimnīcā. 12 pirkstu zarnā 3 čūlas. 3 dienu laikā sadakterēja un pielēja asinis. Un tad sākās vistrakākais. Man atrada slimību hops un izdomāja, ka to vajagot ārstēt. Sāka piesiet rokas, motivācija, lai sev pāri nenodarot. Kad cilvēkiem stāstīju savus piedzīvojumus, dažs, kas bija ārstējies slimnīcā, teica, ka tā esot normāla prakse un dakteriem ir atļauts siet rokas, citi, kuri nebija gulējuši slimnīcā teica, ka es melojot un tas nevar būt. Slimnieki man teica, ka labāk paklusēt ar sasietām rokām nekā mēģināt iebilst un spirināties pretī. Vajadzēja tikai 70 gadus, lai tautai iepotētu, ka, ja dakters Saka, tad tas viss ir likumīgi. Es gan tādu likumu neatradu, ka cilvēkam pie pilna prāta, bez viņa piekriššanas drīkst sasiet rokas.

29.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Комментарии (3)

Debesis Vējā 30.04.2022

Pie visa ir vainīga Kremļa roka...

š Šoferis Briesmās 30.04.2022

...un to tu saki pēc tam ,kad grābstijies gar blondās garkājainās māsiņas,c'mon. Vislētākā šī stāsta morāle varētu būt,ko ir simtiem reižu teicis Vinnijs Pūks un tas būtu,vajag darīt to ko vajag un nevajag darīt to ko nevajag.

intel 20.06.2022

Esmu redzējis, ka neatliekamajās nodaļās agresīviem, dzērušiem vai trakiem pacientiem piesien roku pie gultas, bet tikai tāpēc lai viņi neizrautu katetru, vai nenorautu ekg vadus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы