Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikts servis. Ēdināšana

Dotajā brīdī atrodos Stradiņu slimnīcā uz izmeklējumiem, pret personālu nav pretenzijas vismaz pagaidām. Bet ēdināšana ir zem visas kritikas, jautājums par ko pacients maksā dienas maksu slimnīcā? Un dotajā brīdi sakara ar (mākslīgi izveidoto covid 19 (pēc manām domām) ) kā tiec nodaļā ārā netiec ne svaigu gaisu paelpot ne kaut vai pēc kā ēdama uz vietējo kafejnīcu aiziet. Arī uzsmēķēt nezinu kur jautāju māsiņām sori nevar nevar, bet līgumā rakstīts ka drīkst tikai tām paredzētās vietās kur tad viņas ir tās vietas? Tāda sajūta ka neiešu slimnīcā, bet cietumā pat sliktāk.

26.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Ulvrika35 26.08.2021

Mans e pasts [slēpt]@inbox.lv

U

Комментарии (8)

Good Intentions 26.08.2021

Ejiet uz citu slimnīcu.. Atrodiet sev piemērotu, bet attiecīgi rēķinieties uz $$$.

U Ulvrika35 26.08.2021

Es nesūdzos par slimnīcu bet gan ēdināšanu tajā izlasiet kārtīgi.

Good Intentions 26.08.2021

Kas ir atbildīgs par ēdienu?

I ilrgjefiho 27.08.2021

Pingvīn, nemurgo, tu zini cik no budžeta finansē šo slimnīcu? tur visam jābūt no zelta. Šajā izzagtajā un piesmietajā valstī, 30 gadus kangariem esot pie varas, viss tiek mērīts ar peļņu. Vesels cilvēks ir neizdevīgs + ilgi nodzīvo, jāmaksā pensija.

Good Intentions 27.08.2021

Tas viss ir skaidrs. Visus viņus vajadzētu, ja ne uz sibīriju, tad uz kautuvi, bet realitāte ir šāda.

Alla Kreicfelde 26.08.2021

Autoram pa lielam ir taisnība. Cik nav būts slimnīcās pēdējo gadu laikā, ēdiens ir izcili pretīgs. Jā saprotu ka ārstniecības iestāde nav nekāds restorāns vai kūrorts, cilvēki, kas tur ārstējas var būt ar dažādiem ēšanas ierobežojumiem veselības dēļ. Bet to pašu dārzeņu zupu, putru vai makaronus taču var izvārīt normāli. Neviens jau negaida delikateses. Rodas iespaids ka slimnīcu virtuves personāls dara visu iespējamo, lai ēdiens izskatītos un garšotu maksimāli pretīgi, jo tā izbojāt produktus vajag pacensties. Kāpēc tā?

U Ulvrika35 26.08.2021

Šodien piemeram nopriecājos kāpost burkān salāti nu tos jau nevar uztaisīt negaršīgi izrādas var bez jebkādam garšvielam plus kautkur mistiski salatos konserveta kukuruza plus zaļā paprika garša izbojāta.

O Opra56788 05.02.2022

Ēdiens tiešām ir briesmīgs,domāju no attiecīgiem produktiem var pagatavot garšīgāk ,kaut nedaudz acīm patīkamāk,ja tomēr tiek tērētu nauda ,lai šo ēdienu pagatavotu!(Kaut vai pieliekot nedaudz sāli ēdienam)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы