www.sudzibas.lv Optibet.lv Slikts servis

Optibet.lv - Slikts servis

Izdomāju pamēģināt savu laimi optibet.lv, nekad vairs tādu kļūdu nedarīšu. Reāli 735 griezieni Book Of Ra Delux nevienas pašas brīvspēles un nekādi laimesti, tas jau vairs nav reāli. Tad izdomāju pamēģināšu uzspēlēt elektrisko ruleti, bija vinnētu, tad garas zaudējumu strīpas, ok tā mēdz gadīties. Pēdējo likmi es vinnēju, uzliku atkārtoti likmi domāju vēl vienu reizi pamēģināšu, bet nedabūju uzspiest spēlēt pogu jo uzmetas kļūda un pārlādējas lapa. Kad lapa parladējās, pamanīju ka no manas bilances pazudusi nauda, bet spēle uzradās, ka nav bijis veikts grieziens. Pārbaudīju transakcijas vēsturi, tur uzradās tikai pēdējais laimest. Rakstu atbalsta centram, viņi Saka, ka esmu pēdējo likmi zaudējis, un kad prasu, ka es varēju zaudēt partiju, kuru nemazam neesmu spēlējis. Viņi teica lai apskatos transakciju, uz ko atbildēju, ka tur rādījās pēdējais laimest, kad cata laikā iegāju vēlreiz apskatīties, tad pēkšņi uzradās zaudētā likme, uz ko es atbildēju, ka šo likmi nebiju veicis, tad man prasīja ekrāna šāviņu no spēles veiktajiem griezieniem un tur bija redzams, ka pēdējais grieziens bija laimest, ka nesakrīt ar viņu datiem. Uz ko man atbildēja, ka esmu zaudējis un nākošo reizi jābūt uzmanīgākiem. Lai gan man ir sesijas video kur ir redzams, ka netika veikts nedz grieziens nedz tāda likme, ka arī spēles dati nesakrīt ar viņu transakcijas datiem. Kā, lai uzticas, ja nauda tā vienkārši pazūd!

26.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (3)

N No fear 07.03.2023
Krāpšana slikts serviss

Spēles gaitas vispār pakaļã, jau mēnešiem neveiksmīgas sesijas, pret lojāju klientu attieksme 0 pievēršat uzmanību azarspēlu uzraudzība inspekcija tur nepieciešama pārbaude.

S Sudzibas.lv Admin 16.04.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

# #Evii 26.03.2023

Nepadodies,griez vēlreiz! :DD

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы