LV RU
www.sudzibas.lv Opg SIA Darbinieku maldināšana

Opg SIA - Darbinieku maldināšana

Uzņēmums nodarbojas ar reģipša starpsienu, griestu montāžu zviedrijā. Pirms iestāšanās darbā cilvēkiem stāsta ka cenas ir 8-12eur/m2, vai arī 12eur/h, bet aizbraucot uz zviedriju izrādās ka starpsiena ar vienu kārtu no katras puses maksā 4eur/m2, divās kārtas 6eur/m2, griesti 7eur/m2. Uzņēmums arī nemaksā komandējuma naudu, kas pēc likuma ir 40eur/dienā, šos 40eur pašiem jāpelna skrūvējot reģipsi.

B

Комментарии (2)

N Noboby 05.12.2019

Tā ir latviešu kompānija? Tad vai tur ir ko brīnīties? Zviedrijā tik mazu summu nevar nopelnīt pat idiotam būdams

A Agris Rancans 08.08.2020

Ja tā ju ir ja atbrauc uz zviedriju un domā ka naudu varēs lāpstām grāpt bet izrādās ka vaig prast savu darbu un cītīgi strādāt lai nopelnītu! Strādāju jau vairākus gadus un varu pateikt ka uzticams uzņēmums kas algu maksā vienmēr laikā un tas ir ļoti svarīgi kā arī nopelnu gluži labi arī priekšs zviedrijas. Uzņēmums nodošina transportu apģērbu un instrumentus darba veikšanai kā arī iekārtotu dzīvesvietu ar internetu un biļetes uz latviju un atpakaļ! Ir dažādi cilvēki un dažāda izpratne par to kādai vaig būt algai un cik daudz grib strādāt atzīstu nav viegli bet tā ir celtniecība ja gribam ko vieglāku tad izglītojamies un uzņemamies atbildību paši par saviem ienākumie.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы