Nuko.lv - Krāpšana

Pilnīgi neizprotama nuko.lv rīcība un negodīgums.
1) es pasūtīju nuko.lv mājaslapā preci par summu tuvu pie 40 eiro.
2) atnāca prece ar pavadzīmi. Tas, ka piegāde kavējās pusotru stundu - pilnīgi okei šajos apstākļos. Taču runa ir par preci un naudu.
Iztrūka divas preces - par to man neviens iepriekš nebija ziņojis, piedāvājis kaut ko citu to preču vietā utt.
Pavadzīmē arī šo preču nebija, tātad nekas nekur nebija "pazudis" jo pavadzīme bija kārtībā - bez šīm divām precēm, kuru arī kastēs nebija.
2 citām precēm pavadzīmē bija norādīta mazāka Cena nekā mājaslapā. It kā jau forši - ja neskaita, ka es jau samaksāju to cenu, kas bija mājaslapā - dārgāko.
Kopējā summa pavadzīmē - 2,72 eiro mazāka, nekā es reāli samaksāju.

3) uzrakstīju e-pastu (sazvanīt nekā nav iespējams - atbild automātiskais atbildētājs, ka sazināties var tikai caur e-pastu) uz kuru tad, kad vēlējos piegādi - man atbildēja 5 minūšu laikā, bet tad, kad bija jārisina problēma - atbildēja tikai pēc piecām dienām.
Aizsūtīju detalizētu aprakstu par situāciju, iztrūkstošajām precēm, pasūtījuma numuru un konta numuru, uz kuru vēlos saņemt atpakaļ naudu - lai būtu pēc iespējas mazāk jautājumu un šī saruna neturpinātos vēl nezin cik ilgi (jo biju jau papētīJusi sūdzības internetā par nuko.lv krāpšanu un ilgām atbildēm. Taču izlasīju par atbildes gaidīšanu 2-3 dienas. Man bija 5. Respektīvi - uzrakstīju ceturtdienā, saņēmu atbildi nākamajā trešdienā)

4) pēc 5 dienām nu beidzot saņēmu atbildi. Kādu?
Labdien!

Summa – 1,36eur par neiekomplektēto preci tiks atgriezta uz jūsu norādīto kontu.

Ar cieņu,
nuko.lv

kāpēc? Kāpēc nuko.lv pēkšņi izdomāja, ka atmaksās man tieši 50% mazāku summu nekā to, ko viņi man reāli ir parādā?

Atkal uzrakstīju e-pastu ar lūgumu pēc paskaidrojumiem par šādu viņu rīcību. Gatavojos gaidīt vēl piecas dienas un ne jau man tas 1,36 eiro deg, vienkārši vēlos paskaidrojumu un ceru uz godīgumu.

Vēlējos brīdināt citus.

Дополнено llauraberzina 08.04.2020

Iegāju nuko.lv kontā, redzu, ka jau ceturtdien viņi bija pārskaitījuši summu 1,36 uz "nuko maciņu" atpakaļ.
Un šodien - dienā, kad saņēmu e-pastu, redzu ka 1,36 eiro ir pārskaitīti atpakaļ uz bankas kontu. Taču tie nav 2,72 eur.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы