Notārs Sandra Stīpniece - Nekvalitatīvs darbs

S.Stīpniece nezina, Ka kopš 2016. Gada bankas prasa pilnvarās norādīt konkrētas darbības, ko pilnvaras devējs vēlas, lai veic viņa interesēs. Stīpnieces palīgs aizbildinoties ar to, ka pilnvara būšot jāraksta uz 2 lapām, patvaļīgi to sašaurina, lai tā iznāktu uz vienas lapas. Kad viņam lūdz visu atstāt kā sākumā norādīts, tad viņš atsaka, ka tad, kad vajadzēs pilnvaru priekš konkrētās iestādes, tad arī uztaisīsiet citu pilnvaru.
Rezultātā par eur 72 sastādīta gandrīz nederīga pilnvara.

L

Комментарии (1)

S Saules siltums 19.01.2022

Arī kārtojām mantojumu, beigās ne tā sagatavoja dokumentus, vajadzēja pa jaunu taisīt. Beigās visu noveļ uz pašiem iesniedzējiem. Domāju, ka pati notāre ir ok, bet palīdzes ir mazliet histēriskas. Gribētos teikt, ja nesaprot, tad lai uzreiz tā pasaka. Palīdzes ir neapmierinātas, cik sanāca saskarties. Beigās sāk jau pārmest un runāt apvainojošā tonī.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы