LV RU

Norvik banka - Nekaunība

Vēlos izteikt savas dusmas par NORVIK BANKAS darbiniekiem!!

Atnācām ar draudzeni uz banku (25.04) veikt maksājumu kopā ar mazu bērnu (1 gads), paņēmām numuriņu un gaidām.....paiet 10,15,20 minūtes bērns sāk raudāt,jo telpās nebija gaisa(bērns tā sāka raudāt,ka nevarējām nomierināt) ... un kaut kāda kasiere,kura sēdēja aiz stikla durvīm (tur kases ir kabīnēs) sāka skaļi smieties un runāt ar citu kasieri,ka veselu bērnu dārzu mēs te atvilkām,bet pirms tam bija pienākusi vēl viena kasiere,kura stāstīja kā viņa kaut kādam vecim,kurš viņai ir jau līdz vēmienam mēģināja iesmērēt 2 pensijas līmeni,bet viņš kā neņem tā neņem to pensijas līmeni un izteicās nesmukiem vārdiem!!!
Tad man jautājums tāds vai tiešam šīs sievietes ir ar augstāko izglītību vai viņas ir paņemtas no tirgus strādāt bankā?????Nu tādu attieksmi es vēl neesmu redzējusi!

P.S. Pagāja 45 min. un tad,mūs beidzot pieņēma neskatoties uz to,ka mums priekšā bija tikai 2 cilvēki!!!

Ol

Комментарии (3)

Ol Ol4iiik 27.04.2013

Ļoti atvainojos, jo nepareizi uzrakstīju beigās!!!
Kad mēs atnācām 1 cilvēks jau bija pie vienas kases, bet otrs gaidīja pagāja 15min un otru cilvēku pieņēma, pagāja 5 min un viņa to otro cilvēku palaida jau, bet vajadzēja gaidīt kamēr uzspiedīs mūsu kārtas numuru 25 minūtes!

Yo YoYo 27.04.2013

Kāda banka tāda apkalpošana ...

Minesota 29.04.2013

Vajag izmantot internet banku un nebūs jāvazājas pa bankām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы