LV RU
www.sudzibas.lv Nissan Norde Slikts serviss. Neprofesionāla attieksme.

Nissan Norde - Slikts serviss. Neprofesionāla attieksme.

Neiesaku nevienam tur strādāt. Kolēģi nav kolēģi, bet gan mēģinās radīt situācijas, lai jūs tikai paliktu vainīgs un viņi savukārt varetu sevi izcelt kā viņi šo radušos situāciju ir atrisinājuši.
Kā arī tiek izsmieti klienti it sevišķi garantijas jautājumos. Nekādas cieņas pret citiem cilvēkiem šajā uzņēmumā. Un ja nevarēsiet atnākt uz darbu slimības dēļ vairāk kā vienu reizi gadā sāks uz jums šķībi skatīties un beigās atlaidīs.
Neiesaku nevienam tur meklēt darbu, cilvēki tur ir ļoti nepieklājīgi un riebīgi. Kā arī lielākajai daļai nav pat augstākas izglītības.

30.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

Māris Biernis 30.12.2019

Labs serviss, laipni cilvēki! Un autocentrs jau no garantijas darbiem tikai un vienīgi iegūst! Personīga īpašnieka attieksme pret ik katru klientu!

JĀNIS Liepa darbinieks 30.12.2019

Laikam esat labs draugs šiem cilvēkiem, ka tā slavējat.

BondsBonds 31.12.2019

Kas labs tieši? Kuri cilvēki? Kā iegūst? Kāda attieksme?

Sa Sandija Berzina 17.02.2020

Attieksme darba devejam pret darba nemeju ,ja vienigi ja darba nemejs nau nogrekojies un dara visu ,ko liek darba devejs un preti neruna.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы