www.sudzibas.lv Mūsu riepas Slikts serviss un nepilda solīto

Musuriepas.lv vai īstajā nosaukumā Sia ZL Serviss - Slikts serviss un nepilda solīto

Iegādājāmies no šīs kompānijas 2 ziemas riepu komplektus. Pirms pārskaitījām naudu firmas pārstāvji teicās, ka viens pāris esot uz vietas, bet otrs pēc dažām dienām arī būtu klāt. Bet nu jau ir kurā nedēļa, ka nav neviena riepu komplekta. Ne pēkšni vairs ir tās, kas itkā esot bijušas uz vietas, ne otrs komplekts, kuram pēc viņu teiktā arī sen jau vajadzēja būt atsūtītam.
Nemitīgi pārsola no viena termiņa uz otru. Vēlāk saka, ka esot jau izsūtītas uz mūsu adresi (kaut adresi pat nav prasījuši), bet sarunas gaitā jau pēc dažām minūtēm saka, ka būšot nākamajā nedēļā utt.
Arī uz lūgumu atgriezt naudu, sakarā ar to, ka savas saistības tie nespēj izpildīt un riepas piegādāt. Naudu arī neskaita atpakaļ, tik runā jau par nākamo riepu piegādes termiņu.
Mūsu pieredze ar šo kompāniju ir ļoti slikta, vai nu nemāk strādāt un organizēt savu darbu vai tas tāds viņu strādāšanas stils,maldnot klientu, ka interesējošā prece ir uz vietas, bet kā tiek saņemta nauda, tā sākās citas runas- solījumi solījumu galā. Ziema ir klāt, bet mašīnas nav baucamas, jo nav riepu ko nomainīt.

Pirms vēlaties iegādāties no šīs kompānijas riepas, iesaku padomāt vai to darīt, lai negadās kā mūsu gadījumā.

P

Комментарии (1)

D Damians 06.11.2018
Krāpšana

Krāpšana! Naudu saņem, bet neizsit un nedod klientiem čekus.
Čeka vieta dod izprinteto A4 lapu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы