Mustangs Autoskola - Slikta attieksme

Labdien visiem.
Jau mēnesi gribēju uzrakstīt, bet domāju, ka būs labāk.
Tagad jau nevaru klusēt. Mana mazmeita mācās Mustangs autoskolā. Viss bija it kā labi, no sākuma. Kamēr viņa nesāka iet uz braukšanu.
Gandrīz pēc katras nodarbības meitene raud, jo instruktors kliedz un lamājas. Jā, viņa var mainīt instruktoru. Labi. Bet, dzirdēju daudz tādu situāciju tieši šajā autoskolā. No daudziem istruktoriem ir tāda nepieklājīga attieksme.
Gribētos pajautāt, kāpēc viņi tur strādā, varbūt no sākuma uz Tvaiku jāiet, lai uzlabotu savu nervu sistēmu. :( Jūs esat instruktori, kuri saņem naudu par apmācību, nevis par kliedzieniem un lamāšanām.
Vispār gribētos atgriezt naudu un iet prom, bet jau nevar.

06.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

G Gii 06.09.2023

Ja mazmeita ir losene un nejēdz braukt un mierīgi nesaprot, tad kā citādi?! Ne visiem vajag a/v apliecību. 90% sieviešu nejēdz braukt un čakarē satiksmi. Paldies instruktoram, ka nelaiž tizlenes uz ceļa!

G Gonzo23 06.09.2023

Pilnīgas muļķības

A Anete23 02.12.2023

Briesmīgi. Tādi instruktori. Es nebrīnītos, ka to uzrakstīja kaut kāds no viņiem. Nu gan..tāda viņu attieksme pret studentiem. Viņi losenes. Paldies. Super attieksme. Malači.
Ja cilvēks nesaprot, tad mierīgi jāpaskaidro, nevis kliedz. Viņi Jums maksā ne par lamāšanu. Ejiet uz Tvaiku. Nomierienieties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы